Поліграфія виготовлення в РА в Полтаві - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Полиграфия » Поліграфія

Поліграфія

Виготовлення поліграфічної продукції в Полтаві

Уявити наше з вами життя без використання поліграфічної продукції фактично неможливо, вона має багато різновидів, деякі з них описані нижче.

Друк афіш

Афіші формують звичний для нас міський ландшафт. Театральну, концертну або афішу кіно — ми звикли бачити на фасадах будівель і спеціально відведених стендах. Вона є чудовим носієм інформації про різноманітні заходи, акції та концерти.

Блокноти

Виготовлення блокнотів — популярний вид поліграфії в нас час. Блокноти з нанесенням логотипу допомагають не тільки зберігати необхідну інформацію, але і просувати власний бренд. В комплекті з фірмовою ручкою блокнот з речі необхідної перетворюється в приємний і пам’ятний подарунок.

Буклети

Рекламний буклет — лист з щільного паперу, зігнутий в декілька згинів. Він подібний листівці та каталогу, однак бере від них найкраще — лаконічність листівки та інформативність каталогу. Така поліграфічна продукція повинна бути одночасно простою і зберігати інформативність.

Візитки

Виготовлення візиток — невіддільний елемент поліграфічної продукції, який застосовується як великими компаніями, так і самозайнятим населенням. Сьогодні такому діловому атрибуту надається велике значення в бізнес-етикеті.

Календарі

Календар — важливий атрибут офісного інтер’єру: у великих залах, особистих кабінетах і за “круглим столом”. Зараз можна суміщати календар і планер, створюючи універсального помічника в роботі. В поліграфії існує багато різновидів календарів.

Каталоги

Якщо візитка — обличчя компанії, то каталог — перша зустріч, знайомство з його продукцією. Виготовлення каталогів дуже важкий і кропіткий процес у виробництві поліграфічної продукції: виріб повинен мати в собі максимально детальний опис товарів і послуг підприємства, але має бути написано простою мовою, зрозумілою потенційному клієнту.

Листівки

Флаєр — найдоступніший і найпоширеніший вид рекламної поліграфічної продукції. Під час виготовлення євро флаєрів і листівок головне щоб дизайн був не тільки яскравим і гарним, але і має мотивувати потенційного клієнта прочитати до кінця, запам’ятати та здійснити покупку.

Меню

Один з перших кроків для відкриття будь-якого закладу громадського харчування — виготовлення меню. Воно зустрічає гостей, формує їх перше враження. Правильно оформлене меню здатне викликати у клієнта апетит, і, відповідно, бажання скоріше зробити замовлення.

Листівки

Листівки — один з найстаріших видів поліграфічної продукції, яка знайома кожному — від маленької дитини до підприємця, який знає, як правильно презентувати подарунок. З правильним дизайном листівка може стати ексклюзивним подарунком для клієнта, співробітника або бізнес-партнера.

Папки картонні

Картонні папки мають багато очевидних переваг: сприяють порядку на робочому столі, зберігають важливу документацію. Однак не варто забувати, що така поліграфічна продукція як папка і багато інших “дрібниць” формує стиль компанії, визначає статусність бренду.

Етикетки

Етикетка — це наліпка або бірка на товарі народного споживача, яка містить всю необхідну інформацію про продукт: назва, дата виготовлення, строк придатності, склад і т.д.. Виготовлення етикеток — необхідний етап у виробництві товару.

Конверти

Конверт з нанесенням логотипу — не просто гарна обгортка для пересилання, але і приклад гарного тону, статусності підприємства. Отримувати цінні папери, листівки, сертифікати або запрошення в грамотно оформленому конверті набагато приємніше й адресат одразу ж може виділити з маси отриманих листів конверт саме Вашої компанії зі знайомим логотипом або іншим зображенням.

Наліпки

Наліпки — доступний вид поліграфічної продукції, і, як правило, той що добре запам’ятовується, завдяки простому, але яскравому дизайну. 

Виготовлення наліпок відбувається для різних сфер: реклами на транспорті або вітринах, для донесення будь-якої інформації до клієнта або товарної нумерації.