Друк афіш - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Друк афіш

Зображення - Друк афіші А4 цифровий друк - РА Реклама Маркет
Друк афіші А4 цифровий друк10 грн/шт
Друк афіші А3 цифровий друк20 грн/шт
Друк афіш А1170 грн/шт
Друк афіш А280 грн/шт
Друк афіш А320 грн/шт
Ламінування афіші А4 мат/глянець20 грн/шт
Ламінування афіші А3 мат/глянець50 грн/шт

Друк афіш в Полтаві

Виготовлення такої поліграфічної продукції направлено на вплив на потенційного клієнта за допомогою соковитого і яскравого дизайну, слогану, що інтригує або заголовку. Велика увага приділяється саме дизайн-проєкту, від якого залежить успіх того чи іншого заходу. Відповідно виріб має бути яскравим, але достатньо простим, щоб кожен перехожий не просто помітив афішу, але й отримав інформацію.

Якщо в рекламному оголошенні підібрані шрифти, колір, якісні фотографії, то в сукупності це, поза жодними сумнівами, зацікавить будь-кого. Наші професійні дизайнери допоможуть створити не тільки гарну картинку, а головне — правильне представлення Вашої продукції споживачу, яке буде показувати всю суть поставленої Вами задачі.

Друк афіш цифровий друк

Вироби способом цифрового друку виробляються за допомогою професійного цифрового принтера, тиражем від одного екземпляру. Головна перевага цього способу — швидкість виробництва, можливе замовлення на сьогодні, невисока вартість і висока якість в результаті.

Афіші формату А3 або А4 часто розміщуються на спеціально відведених стендах, дошках оголошень не тільки всередині, але і зовні приміщень.

Друк афіш офсетним способом

Такий спосіб друку підходить для великих тиражів. Використовують вироби для проведення рекламних кампаній, великих заходів, концертів або виборів.

Офсетним способом зазвичай друкуються афіші тиражем від 300 шт.. Це зменшує вартість одного екземпляру, але якість афіші залишиться бездоганним.

Ламінування афіші

Ламінування поліграфічної продукції — це чудове рішення для захисту виробів від зовнішнього впливу, вони будуть зберігати пристойний вигляд куди довше, і тішити око відвідувачів своїм матовим або глянцевим ефектом.

Процес ламінування для виробів формату А4 та А3 частіше відбувається рулонним методом гарячого ламінування, який застосовується часто для невеликих розмірів. При цьому товста плівка наноситься на дві сторони.

Вироби великого формату піддаються холодній ламінації — нанесення шару прозорої плівки на продукцію. Можлива одностороння ламінація.

Замовте прорахунок, вказавши тираж, щільність паперу і формат. Менеджери нашої компанії з радістю озвучать Вам ціну на друк афіш в Полтаві.

Даний запис також доступний на %s