Сувенірна продукція - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Сувенирная продукция » Сувенірна продукція

Сувенірна продукція

Виготовлення сувенірної продукції в Полтаві

Агентство “Реклама Маркет” в Полтаві займається виробництвом сувенірної продукції протягом 18 років. Ми маємо багатий досвід у створенні індивідуальних виробів для компаній і різних направленнях бізнесу.

Ми як ніхто інший розуміємо тонкощі виготовлення сувенірних виробів, тому пропонуємо свої послуги:

  • у виборі сувенірів і методів нанесення, враховуючи бюджет і вимоги замовника;
  • у розробці індивідуального дизайн-проєкту;
  • у нанесенні (малюнка, лого і т.д.) на сувенірну продукцію.

Що таке сувенірна продукція?

Рекламно-сувенірна продукція — вироби, які несуть в собі елементи фірмового стилю рекламованого бренду — товарний знак; логотип; слоган; кольорове рішення; шрифт. Сувенірну продукцію використовують як подарунки, нагороди або промо-матеріали для клієнтів компанії.

Виготовлення сувенірної продукції

Ми пропонуємо ряд способів брендування Вашої продукції: ультрафіолетовий друк, лазерне гравіювання, шовкотрафаретний друк, термоперенос, тамподрук, тиснення і т.д.

Сувенірну продукцію розділяють на декілька категорій:

Промо-сувеніри

Це корпоративні вироби, які компанія використовує для проведення акцій, конкурсів і розіграшів.

Промо-товари допомагають підвищити впізнаваність Вашого бренду, привабити нових клієнтів і мотивувати постійних на участь в активах підприємства. В цю категорію відносять ручки, кружки, значки, брелоки та запальнички — це недорога, але ефективна сувенірна продукція, яка охоплює широку аудиторію.

Крім рекламного повідомлення промо-сувеніри вміщують також логотип компанії. За допомогою знайомого дизайну служать чудовим засобом для реклами, адже кожен раз при отриманні такого сувеніру, зображений на них бренд запам’ятовується споживачу.

Корпоративні подарунки

Це сувеніри, головна функція яких формування позитивного образу компанії у ділових партнерів і співробітників, а також залучення до співпраці нових клієнтів.

Такі сувеніри часто замовляють для виставок, презентацій, ювілеїв або корпоративних свят. До них відносяться всі ті ж значки, ручки та брелоки кращої якості, парасольки, щоденники та елементи одягу (кепки, футболки або еко-сумки).

Корпоративні сувеніри характеризуються своєю функціональністю, практичністю і зображенням корпоративної айдентики.

VIP подарунки

Найбільш стильні й дорогі подарунки серед вищеперерахованих категорій. Такі сувеніри дарують не тільки для рекламного впливу, але і з ціллю висловити особливі побажання конкретній особі.

Основне призначення — зробити враження на партнера по бізнесу як смисловим навантаженням, так і якістю подарунку. VIP подарунками заведено вважати шкіряні щоденники, дорогі ручки, сувеніри в брендованих дерев’яних коробках, різноманітні набори.

Сувеніри представницького класу з логотипом компанії красномовно представляють бренд своїм зовнішнім виглядом, цілі та ідеологію компанії.