Нанесення логотипа на ручки - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Нанесення логотипа на ручки

Ручка пластикова14 грн/шт
Ручка металева21 грн/шт
Ручка в подарунковій упаковці50 грн/шт
Олівці16 грн/шт
Еко-ручка15 грн/шт

Нанесення логотипа на ручки в Полтаві

Рекламні ручки з нанесенням логотипу нині є недорогим і дуже практичним сувеніром, який завжди знаходиться під рукою у Ваших клієнтів і не дасть їм можливості забути про Ваше підприємство.

Такі промо-сувеніри як рекламні ручки завжди презентують на виставках, семінарах, тренінгах та інших заходах, через те, що важко знайти недорогий, гарний, а з іншої сторони ще й ненав’язливий, привабливий і дієвий вид реклами, який позитивно впливає на оточуючих.

Скоріш за все, навіть у Вас вдома є декілька сувенірів брендованої канцелярії, які щоденно нагадують про якусь фірму.

Ручка пластикова

Найдешевший і, напевне, варіативний спосіб виготовлення — тамподрук. Пластикові ручки з нанесенням логотипу на ринку сувенірної продукції вже дуже давно, тому технології брендування дозволяють створити найбільш унікальну канцелярію.

Якщо всі робітники Вашого підприємства постійно будуть використовувати в роботі ручки з логотипом фірми, а також, за зручної нагоди, дарувати їх клієнтам або партнерам, то поважність Вашої організації моментально виросте. Абсолютно простий сувенір з логотипом компанії перетворюється в сильний елемент корпоративного стилю, здатний притягнути багато потенційних клієнтів.

Вони підходять для постійного використання, роздачі на різноманітних заходах, презентів новим і постійним клієнтам.

Ручка металева

Рекламна металева ручка з нанесенням логотипу — хороший аналог пластиковій, який може легко перетворитись з промо-сувеніру у VIP подарунок, якщо його правильно оформити та презентувати.

Для виготовлення використовується метод тамподруку. Також є можливість зробити лазерне гравіювання. Оскільки такі сувеніри вже відносяться до бізнес-сегменту, то ціна на них відповідно вища. Асортимент такої канцелярії підійде будь-кому, навіть найвимогливішому замовнику.

Ручка в подарунковій упаковці

Часто в подарунковій упаковці розміщують металеву ручку з гравіюванням, оскільки саме цей виріб виглядає найбільш статусно та дорого.

Футляри можуть бути виготовлені з пластику, дерева, картону, велюру або алюмінію з будь-якою обробкою за бажанням замовника.

Олівець

Простий олівець з нанесенням логотипу — незвичайний промо-сувенір, який знадобиться як в офісі, так і на виставці, фестивалі. Олівець може стати ключовим моментом або хорошим доповненням до пластикової або металевої ручки.

Нанесення логотипу на олівець відбувається шовкотрафаретним або тамподруком. Для брендування підходить олівець будь-якої твердості й кольору.

Еко-ручка

Екологія — тренд нашого часу, тому Реклама Маркет пропонує нанесення лого не тільки на пластикові або металеві, але і на еко-ручки. Матеріалом для цієї канцелярії може бути натуральне дерево, бамбук або картон.

Нанесення логотипу на еко-ручки відбувається, як і попередніх типах, за допомогою шовкотрафаретного або тамподруку. Однак існує виключення — паперові ручки, нанесення на які відбувається простим повнокольоровим друком.

Якщо вас зацікавила пропозиція, то менеджери РА “Реклама Маркет” підберуть рекламні сувеніри, що відповідають Вашому бюджету і підходять до корпоративного стилю компанії.