Лазерна різка та гравіювання - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Лазерная резка и гравировка » Лазерна різка та гравіювання

Лазерна різка та гравіювання

Лазерна різка і гравіювання в Полтаві

Якщо Вам необхідна лазерна різка і гравіювання — РА “Реклама Маркет” надасть цю послугу. Ми обробляємо дерево, фанеру, МДФ, різноманітний пластик, скло, шкіру, картон і т.д. Використовуючи цю технологію наша компанія виготовляє рекламну і сувенірну продукцію, індивідуальні подарунки, упаковку, торгове обладнання, POS матеріали та багато іншого.

Рекламно-сувенірна продукція

Без використання технології лазерної різки й гравіювання не обходиться жоден промо захід — виставки, конференції, рекламні кампанії, навіть корпоративи. На всіх цих заходах необхідно використовувати фірмовий стиль Вашої компанії, це є обов’язковою умовою для створення позитивного образу бренду серед клієнтів, потенційної аудиторії та конкурентів.

Оформлення, сувеніри та промо матеріали залишать створять приємне враження про знайомство з Вашим товаром або послугою. Такими виробами можуть слугувати металічні ручки, запальнички, брелоки або VIP подарунки з нанесеним гравіюванням.

Презентація товарів

Рекламно-виробнича компанія “Реклама Маркет” виготовляє за допомогою лазерної різки та гравіювання торгове обладнання, POS матеріали, пластикові цінники, підставки, бокси для продукції, стенди для поліграфії й багато інших виробів, які використовують ресторани та кафе, маленькі магазини та великі супермаркети.

Наші спеціалісти мають великий досвід у виготовленні продукції для просування Вашого товару і допоможуть виділити його серед конкурентів.

Декор

Для того, щоб після ювілею, дня народження або весілля у ваших гостей залишились приємні спогади варто звернути увагу на використання лазерної різки та гравіювання для виготовлення оригінальних сувенірів і подарунків, унікальних листівок і запрошень, літер для фотозон з іменами наречених і багато іншого.

Для створення затишку в домі ми пропонуємо ексклюзивні годинники, ключниці, скриньки, фоторамки та багато різних дрібничок. Для дизайну квартир, заміських будинків, офісів — замовляють перегородки зон, картини, двері, меблі, вивіски.

Іменні сувеніри та подарунки

За допомогою лазерної різки та гравіювання створюються унікальні та неповторні сувеніри від магніту, фоторамки й блокноти з дерев’яною обкладинкою до ексклюзивної упаковки, наприклад готового виробу пляшки, годинника або того, що ви вже придбали. Така незвичайна подача стане великим сюрпризом, і дасть масу позитивних емоцій. На день народження дитині дарують конструктори, вироби для творчості, іграшки, які розвивають.

Станки для лазерного гравіювання і різки спроможні виготовити за короткий проміжок часу ексклюзивні вироби, надати йому будь-яку форму і прикрасити його написом будь-якої складності. Готові вироби з дерева можна пофарбувати в різні кольори, які імпонують вашому інтер’єру або корпоративному стилю.

Для отримання консультації зв’яжіться з нашими менеджерами або замовте зворотний дзвінок, вони з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання.