Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Лазерне різання

Лазерне різання полістиролувід 4 грн/пог. м
Лазерне різання ПЕТвід 4 грн/пог.м
Лазерна різка ПЕТ з плівкоювід 4 грн/пог.м

Лазерна різка в Полтаві

Компанія “Реклама Маркет” пропонує послуги лазерної різки акрилу, оргскла, полістиролу, ПЕТ, дерева, фанери, МДФ, картону, шкіри, тканини і т.д. На нашому обладнанні можна вирізати виріб практично будь-якої форми. Різка виробів здійснюється на сучасному обладнанні, яке завжди готове прийняти нове замовлення.

Лазерна різка акрилу, оргскла

Технологію лазерної різки акрилу частіше за все використовують для виготовлення торгового обладнання  і рекламно-сувенірної продукції. Оргскло чудово піддається обробці, а продукція виходить високої якості. Краї зрізу залишаються гладенькими та рівними, не потребують додаткової обробки.

Акрил буває литий та екструдований, перший дорожчий, відповідно і маленькі зображення на ньому виходять більш якісні, він частіше використовується для лазерної різки дрібних деталей та VIP подарунків.

Лазерна різка фанери

Фанера чудово піддається обробці, з неї виробляють чудові вироби. З недорогої фанери краї зрізу виходять темнішими, ніж з більш дорогих порід деревини.

Продукцію з фанери часто використовують в декоруванні інтер’єру, офісів, квартир. Це можуть бути таблички, вивіски, номерки на двері і в гардероб для установ або ключниці, світильники-нічники, фоторамки, картини для створення затишку в домі.

Лазерна різка дерева

Дерево обробляється майже так само як і фанера, але потребує більш точного налаштування лазеру, регулюючи швидкість та потужність, щоб запобігти горінню дерева. Ціна розраховується від товщини оброблюбаного матеріалу. Товари, які виробляються з дерева це в основному вивіски, таблички в офіс, хештеги, дерев’яні номерки, адресні таблички і багато іншого.

Лазерна різка МДФ

Що таке МДФ – плита спресована під тиском, з дуже мілкої фракції дерев’яної стружки, достатньо чистий екологічний матеріал. Економічний, вологостійкий, використовують для виготовлення конструкторів, заготовок для творчості, декору, офісного і торгового обладнання, рекламно-сувенірної продукції.

Вартість послуг порізки МДФ, ДВП, фанери, шпону, дерева складається з багатьох факторів.

  • Довжина різу
  • Тип матеріалу
  • Товщина
  • Тираж
  • Строк виконання
  • Складність виробу
  • Лазерна різка полістіролу

Полістирол – жорсткий, ударостійкий, зносостійкий матеріал. Використовується у виготовленні продукції для рекламної індустрії – POS матеріали, торгове та виставкове обладнання, таблички, вивіски, вказівники. Різка полістиролу важча за різку акрилу, так як промінь плавить матеріал, залишаючи специфічні сліди на кромці.

При виготовленні різноманітних виробів використовується кольоровий полістирол, який існує в основних кольорах – чорний, червоний, зелений, синій та жовтий. Він не потребує додаткового фарбування виробу або оклейкою плівкою.

Лазерна різка ПЕТ

Поліетилентерефталат (ПЕТ) – тонкий від 0,5мм до 2 мм, прозорий, стійкий, пластичний матеріал, який чудово зарекомендував себе при виготовленні трафаретів, сценічних декорацій, упаковки, елементів декору. При виготовленні виробів треба враховувати багато моментів, пов’язаних з технологією виробництва і характеристику матеріалів, які використовуються.

Менеджери РА “Реклама Маркет” проконсультують Вас і дадуть відповіді на всі питання з приводу лазерної різки в Полтаві.