Зовнішня реклама - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Наружная реклама » Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Неонова вивіскаІндивідуальний прорахунок
Обшивка фасаду композитомвід 1450 грн/м2

Зовнішня реклама в Полтаві

Агенство зовнішньої реклами

Одним з основних видів діяльності Реклама Маркет є виготовлення вивісок і рекламних конструкцій. Ми піклуємося про комфорт клієнта в першу чергу і відповідально підходимо до кожного з процесів виготовлення якісної зовнішньої реклами, тому маємо ряд переваг:

  • Розробка індивідуального дизайн-проєкту;
  • Прийнятна вартість виробів;
  • Виробництво в найкоротші строки;
  • Монтаж та демонтаж.

Виготовлення зовнішньої реклами

Наша компанія має понад 700м2 виробничих площ. Виготовлення конструкцій відбувається з якісних матеріалів на сучасному обладнанні з використанням передових технологій. Наша компанія готова виконати найсміливіші побажання клієнта, турбуючись про якість і швидкість виконання замовлення.

Розміщення зовнішньої реклами 

При необхідності розміщення реклами на конструкціях Білборд або Сітілайт наша компанія надасть сітку вільних місць не тільки в м.Полтава, а і на конструкціях партнерів в інших містах. Напишіть нам і менеджери Вас проконсультують.

Види зовнішньої реклами

Вивіска зовнішня

Рекламна вивіска на фасаді — один з видів, що має великий попит, та вже не одне покоління прикрашає будівлі та формує звичний нам міський ландшафт. Конструкція поділяється на два типи — світлова і несвітова зовнішня вивіска. Якщо говорити про переваги, то безсумнівно можна виділити безліч різноманітних варіантів виконання.

Лайтбокс рекламний

Світловий короб (лайтбокс) – один з найпопулярніших і універсальних конструкцій. Порівняно невелика вартість і просте виготовлення лайтбоксів, його ефективність в нічний час доби привертає велику кількість візуальних контактів з Вашим брендом. Існує безліч різновидів світлових лайтбоксів, тому наш обов’язок — підібрати для Вас найбільш відповідний.

Об`ємні літери

Цей вид має великий попит. Навіть факт того, що такі вивіски мають складності у виготовленні об’ємних літер (кожну літеру виготовляють як окремий елемент), це не заважає зберегти демократичну вартість і швидке виготовлення об’ємних літер.

Оформлення вітрин

Оклейка вітрин вініловою плівкою один з важливих прийомів приманки споживача, адже саме грамотно оформлена вітрина зустрічає покупця, інформує і приваблює зайти всередину. Оформити вітрину магазину можна плівкою з повнокольоровим друком, використовуючи технологію широкоформатного друку, або створювати аплікації з кольорової плівки, з використанням технології плотерної порізки.

Рекламні конструкції

В цьому розділі буде описано виготовлення конструкцій, які містять безліч різних підтипів, які відрізняються один від одного функціями, розміром, формою або місцем розміщення. Саме тому ці зовнішні рекламні конструкції є універсальними й підходять для безлічі підприємств різних напрямків діяльності.

Реклама на транспорті

Транспорт є важливою частиною кожного міста і вже немало років реклама на транспорті зберігає свою конкурентоспроможність завдяки великій кількості значущих переваг:

  • невелика вартість;
  • низька собівартість одного контакту;
  • привертання уваги всіх вікових категорій;
  • широке охоплення.

Брендування автомобілів

Брендування автомобіля — один з найважливіших кроків рекламної стратегії будь-якого підприємства. Такий різновид передбачає довгострокове використання реклами, тому вінілова плівка не просто має міцно триматися на Вашому автомобілі, а і зберігати актуальність дизайну протягом довгого часу.

Інтер`єрна вивіска

Виготовлення інтер’єрних вивісок — ще один тип реклами, який активно розвивається останні роки, завдяки своїй декоративності та естетиці. В інтер’єрній рекламі вивіски мають великий попит, одна з причин успіху — велика варіативність.