Об'ємні літери - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Об’ємні літери

Об'ємні світлові літеривід 250 грн
Об'ємні несвітлові літеривід 120 грн
Літери з ефектом контражурІндивідуальний прорахунок
Наземні об'ємні літеривід 1000 грн
Плоскі пластикові літеривід 80 грн
Зображення плоскі акрилові літери - РА Реклама Маркет
Плоскі акрилові літеривід 100 грн
Плоскі літери з композитного матеріалувід 100 грн
Зображення - Літери з металу - РА Реклама Маркет
Літери з металувід 70 грн

Об’ємні літери в Полтаві

Об’ємні літери — чудово зарекомендований популярний вид зовнішньої реклами. В основному завдяки тому, що цей різновид конструкцій має безліч варіацій, і зможе виконати будь-які бажання замовника. Великий вибір матеріалів. способів освітлення

Виготовлення об’ємних літер копіткий процес, який займає немало часу. Ціна таких конструкцій вища, ніж, наприклад, світлових коробів, але на сьогодні, вони є альтернативною масивним вивіскам.

Об’ємні світлові літери

Такі конструкції з підсвіткою мають переваги — ефективність в будь-який період доби, велика привабливість.

Вироби використовуються в різних місцях:

  • На фасадах будинків
  • На даху будівель
  • Наземні конструкції
  • В торгових приміщеннях
  • Виготовлення логотипів на рецепцію
  • Оформлення місць продажу і презентацій та багато іншого

Об’ємні несвітові літери

Використовуються коли немає потреби освітлення в нічний час. У цих виробів відсутнє власне джерело світла, але вони можуть бути підсвічені додатковим природним або штучним джерелом світла. Тож вивіска в нічний час не втрачає ефективності.

Літери з ефектом контражур

Конструкції, підсвітка яка розміщена з задньої сторони, повторюючи контур конструкції. Вивіска стає більш фігурною, тим самим створюючи відчуття, наче конструкція знаходиться в невагомості. При цьому внутрішня підсвітка відсутня.

Наземні об’ємні літери

Наземні вивіски часто використовують як іміджеву рекламу або для оформлення фотозон, магазинів та точок продажу. Враховуючи ефективність такого виду зовнішньої реклами, не здається дивовижним, що її використовують всюди. Також наземні конструкції використовуються в назвах міста на в’їзд в населений пункт.

Плоскі пластикові літери

Кріпляться на фасадах і розміщуються всередині приміщень як інтер’єрну вивіску. З переваг — найкоротші строки виконання замовлення, приємна ціна і легкість в експлуатації. Розмістивши вивіску на дистанційних тримачах, вийде свого роду псевдооб’єм.

Плоскі акрилові літери

Об’єкти з акрилу набагато міцніші та витриваліші до подразників і при цьому зберігають легкість конструкцій. В результаті акрилова вивіска виглядає солідніше, тому часто використовується в інтер’єрі.

Плоскі літери з композитного матеріалу

Композит — матеріал, який складається з пластику та алюмінію. Завдяки такому, на перший погляд, мудрому рецепту плоскі об’єкти можуть вміщувати в собі всі необхідні для рекламних конструкцій якості. Вивіски з композитного матеріалу легкі, довговічні та надійні.

Літери з металу

В виробництві рекламних об’єктів з металу використовується латунь або нержавіюча сталь. Такі конструкції виглядають престижно і дорого, формуючи відповідний образ про бренд. Також дана зовнішня реклама може позмагатися за звання найдовговічнішої зовнішньої вивіски, адже служить цілими десятиліттями, не втрачаючи актуальності багато років.

Реклама Маркет займається виготовленням об’ємних літер в Полтаві 18 років. За цей час змінились матеріали та технології, але ми завжди відповідаємо рекламному ринку, підвищуючи кваліфікацію співробітників, слідкуючи за трендами. Тому ви можете бути впевнені в якості роботи над Вашим замовленням і придбаних рекламних об’ємних літер.