УФ друк на плівці, на дереві, на металі, на композиті, на пластику, на ПВХ, на акрилі - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » Ультрафіолетовий друк

Ультрафіолетовий друк

УФ-друк на плівці (повноколірний)330 грн/м.кв.
УФ-друк на плівці (повноколірний+білий)640 грн/м.кв.
УФ-друк на ПВХ (повноколірний)1000 грн/м.кв.
УФ-друк на ПВХ (повноколірний+білий)1300 грн/м.кв.
УФ-друк на композиті (повноколірний)1300 грн/м.кв.
УФ-друк на композиті (повноколірний+білий)1650 грн/м.кв.
УФ-друк на акрилі (повноколірний)1440 грн/м.кв.
УФ-друк на акрилі (повноколірний+білий)1750 грн/м.кв.
Зображення - уф друк на дереві - РА Реклама Маркет
УФ-друк на дереві (повноколірний)1000 грн/м.кв.
Зображення - УФ-друк на дереві ( повноколірний + білий ) - РА Реклама Маркет
УФ-друк на дереві (повноколірний+білий)1300 грн/м.кв.
УФ-друк на дереві (білий)1200 грн
УФ-друк на пластику (повноколірний)1000 грн/м.кв.
УФ-друк на пластику (повноколірний+білий)1300 грн./м.кв.
Зображення - УФ-друк на металі (повноколірний) - РА Реклама Маркет
УФ-друк на металі (повноколірний)900 грн/м.кв.
УФ-друк на металі (повноколірний+білий)1160 грн/м.кв.

Портфоліо:

Ультрафіолетовий друк є одним з найбільш популярних методів друку на сучасному ринку. Його використовують для створення якісних та стійких зображень.

Ультрафіолетовий друк на композиті, ПВХ, акрилі, дереві, пластику, металі чи дизайнерському картоні застосовується в різних сферах, наприклад, оформлення реклами, вивісок, промо-матеріалів, а також виробництві сувенірної продукції – упаковок та етикеток.

Своє місце уф друк зайняв виправдано, адже уф-друк на акрилі, дереві, пластику, металі, дизайнерському картоні або інших матеріалах надає і виробнику, і клієнтам значно більше гнучкості та зручності в роботі, ніж альтернативні види друку.

При цьому ціна уф друку порівняно невисока, а технологія зручна для виготовлення замовлень будь-якого обсягу.

Про технологію

Уф-друк білий та повноколірний – це інноваційна технологія друку, яка дозволяє отримати яскраві, насичені та деталізовані зображення на різних поверхнях. Таким чином можна роздрукувати графіку, текст та зображення безпосередньо на матеріалі, використовуючи ультрафіолетове світло для закріплення фарби на поверхні.

Оскільки УФ-чорнило моментально твердне, такий друк не стирає зображення. Ця здатність уф друку повноколірного і білого унеможливлює появу небажаних пошкоджень.

Якість друку залежить від якості використовуваної техніки та матеріалів. Тому, якщо ви плануєте замовити уф друк, важливо звернути увагу на досвід та професіоналізм компанії, яка надає ці послуги. Ви можете зробити це в нашому агентстві в Полтаві та не хвилюватися за якість готової продукції!

Сфера застосування

Можливостей використання ультрафіолетового друку безліч.

УФ друк використовують як для візиток й брендованих ручок, так і для зовнішньої реклами. Універсальні якості дозволяють застосовувати таку друковану продукцію в інтер’єрі та в екстер’єрі. Для уф-друку не існує мінімального тиражу, тому наша агенція здатна виконати будь-який обсяг робіт, потрібний замовнику.

Як було зазначено вище, крім стандартної повноцінної палітри, уф друк використовує білий колір. Так, перед замовником відкривається величезний спектр креативних та незвичайних дизайнерських рішень.

Ціна ультрафіолетового друку

Ціна ультрафіолетового друку може варіюватися в залежності від типу матеріалу, на якому здійснюється друк, розміру зображення та складності роботи. Якщо вам потрібен уф друк на плівці, композиті, акрилі, дереві, пластику, металі або дизайнерському картоні, ви можете замовити ці послуги у нас. Ці матеріали є популярними для друку рекламної продукції, візиток, банерів, рекламних стендів, табличок.

Щоб замовити ультрафіолетовий друк, необхідно вказати матеріал, на якому потрібно зробити друк, а також розмір зображення. Крім того, необхідно вказати, чи потрібен повноколірний друк або друк з використанням білого кольору.

Ми пропонуємо замовити якісний уф-друк у місті Полтава за вигідними цінами. З каталогом наших послуг з уф друку ви можете ознайомитись вище.