УФ-друк на пластику (повноколірний+білий) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на пластику (повноколірний+білий)

УФ-друк на пластику (повноколірний+білий)

1300 грн./м.кв.

Останнім часом метод прямого друку на пластику починає витісняти інші способи нанесення. Уф-друк не тільки швидкий у виробництві, але й якісніший і довговічніший. Фарба настільки сильно запікається на матеріалі, що її неможливо вивести розчинниками та подряпати.

Друк на пластику знайшов дуже широке застосування у рекламній справі. Цим способом виготовляються таблички, штендери, покажчики та навіть великі зовнішні рекламні конструкції. Фарба, яка використовується під час друку дуже стійка до вигорання, тому такий рекламний матеріал вам прослужить набагато довше ніж його аналоги – сольвентний друк або порізка плівки.

УФ-друк також унікальний можливістю друку білими фарбами, що раніше було неможливим при виробництві рекламних матеріалів. Тепер ви можете вибрати будь-який кольоровий пластик, і ми надрукуємо на ньому зображення використовуючи білу підкладку або просто біле зображення або текст. Такі вироби точно виділять вас серед конкурентів.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на пластику за вашими розмірами залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру. Ми надамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макету, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.