УФ-друк на металі (повноколірний+білий) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на металі (повноколірний+білий)

УФ-друк на металі (повноколірний+білий)

1160 грн/м.кв.

Технологія УФ-друку на металі дозволяє створювати унікальні рекламні конструкції. Якість і довговічність такого чорнила просто вражає багатьох наших клієнтів. Тому серед усіх можливих технологій ми радимо саме цю.

За допомогою ультрафіолетового друку можна створювати різні таблички, графіки роботи, рекламні покажчики та великі стенди.

Такий друк відбувається не тільки на звичайних листових металах, а також на композитних, що дозволяє створювати незвичайні рекламні конструкції. Різноманітність композиту вражає – починаючи зі звичайних темних та сірих відтінків, закінчуючи різнокольоровими та навіть текстурними матеріалами.

Також УФ-друк має таку особливість як друк білими фарбами, тому на аркуші металу ми можемо наносити не лише кольорові зображення, а й текст чи логотипи білим кольором. Це ще більше дає можливість урізноманітнити асортименти виробництва реклами.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на металі за вашими розмірами залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру. Ми надамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макету, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.