УФ-друк на плівці (повноколірний+білий) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на плівці (повноколірний+білий)

УФ-друк на плівці (повноколірний+білий)

640 грн/м.кв.

Плівка є одним із найпоширеніших рекламних матеріалів, вона використовується для брендування вітрин, автомобілів, фасадів будівель, як рекламні наліпки. З плівки можна вирізати напис чи логотип, а також це чудовий матеріал, який підходить для ультрафіолетового друку.

На відміну від сольвентного, який за твоєю текстурою є менш стійким, ультрафіолетовий друк майже неможливо демонтувати з поверхні плівки, він не піддається різним розчинам, має більшу стійкість до дії сонячного світла, міцніше запікається на поверхні плівки.

Повноколірний вид друку на плівці використовується виключно для білих плівок. Якщо основою ви обрали кольорову плівку, то під шар кольорової фарби ми додатково додаємо білий колір.

УФ-друк на плівці відрізняється від інших видів наявністю білого кольору. Ніяка інша технологія не дозволяє наносити білу фарбу на поверхню. Також білий колір чорнил обирають, якщо основою є прозора плівка. 

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на плівці за вашими розмірами залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Ми надамо вам повну консультацію та порадимо який спосіб друку найкраще підійде для вашої реклами. Якщо у вас немає готового макета, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.

Даний запис також доступний на %s