УФ-друк на ПВХ (повноколірний) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на ПВХ (повноколірний)

УФ-друк на ПВХ (повноколірний)

1100 грн/м.кв.

ПВХ є універсальним видом пластику. В рекламній діяльності він використовується для виготовлення багатьох видів продукції – таблички, стели, зовнішні вивіски та рекламні конструкції. Цей матеріал легкий і водночас достатньо міцний. Він легко піддається обробці та згинанню при досягненні певних температур, тому з нього виготовляють об’ємні рекламні матеріали. 

Зазвичай ПВХ використовується як каркас стели чи вказівника або таблички. Для нанесення ж самого зображення використовується друк на плівці, яка накатується на поверхню пластику. УФ-друк дозволяє спростити цей процес виробництва, ця технологія дозволяє друкувати прямо на поверхні пластикового полотна. 

Таке зображення на дотик є об’ємним, тому, що фарба спочатку наноситься, а потім запікається ультрафіолетовим променем. Прямий друк на поверхні ПВХ відрізняється стійкістю кольору та самого зображення. На відміну від плівки чорнила не піддаються сильному вигоранню, тому такий матеріал послугує довше.

Методом ультрафіолетового друку на ПВХ виготовляють таблички, вказівники, зовнішні таблички, стели.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на ПВХ за вашими розмірами залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Ми надамо вам повну консультацію та порадимо який спосіб друку найкраще підійде для вашої реклами. Якщо у вас немає готового макета, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.