УФ-друк на дереві (білий) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на дереві (білий)

УФ-друк на дереві (білий)

1200 грн

Для когось може бути дивним, але дерево так само використовується в рекламній справі як і пластик та метал. Зазвичай вся дерев’яна продукція виготовляється методом лазерної різки та гравіювання (асортимент товару можете переглянути у відповідному розділі сайту).

Можливість прямого друку на дереві стала справжнім відкриттям в рекламному бізнесі у свій час. На фанеру або МДФ можна наносити будь-яке кольорове зображення, також за допомогою УФ-друку та лазерної різки можна виготовляти дитячі пазли, картини, таблички, вивіски та багато іншого, варто лише увімкнути фантазію.

УФ-друк унікальний тим, що за цією технологією можна друкувати білим кольором, саме тому можна створювати унікальні рекламні матеріали. Наприклад, брендовані ялинкові прикраси чи листівки, таблички з білим текстом та багато іншого.

Така фарба дуже стійка, не вигорає та не відлущується, адже після нанесення на поверхню надійно запікається під ультрафіолетовим променем.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на дереві за вашими розмірами залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Ми надамо вам повну консультацію і відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макета, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.