Актуальні ціни уточнюйте у менджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на дизайнерському картоні

УФ-друк на дизайнерському картоні

Друк на картоні вже давно не новинка, на дизайнерському папері друкують візитки, запрошення, сертифікати, листівки, меню та багато іншого. Однак звичайний цифровий друк вже всім набрид і клієнти хочуть чогось унікального і незвичайного. Тут на допомогу приходить спосіб ультрафіолетового друку на дизайнерському картоні.

Цей спосіб оригінальний тим, що має невелику об’ємну текстуру, і здається ніби текст випирає з паперу. По-друге, такий друк більш стійкий і не розмивається навіть під впливом води або розчинника. Ну а те, що подобається всім, то це можливість друкувати білими фарбами.

Тепер ви можете вибрати будь-який кольоровий темний дизайнерський картон та нанести на нього інформацію за допомогою УФ-друку білими фарбами. Така візитка однозначно приверне увагу будь-кого, хто її отримає.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на дизайнерському картоні залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру. Ми надамо вам повну консультацію та відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макету, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.

 

[:]