УФ-друк на плівці (повноколірний) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

УФ-друк на плівці (повноколірний)

330 грн/м.кв.

Плівка є одним із найпоширеніших рекламних матеріалів, вона використовується для брендування вітрин, автомобілів, фасадів будівель, як рекламні наліпки. З плівки можна вирізати напис чи логотип, а також це чудовий матеріал, який підходить для ультрафіолетового друку.

На відміну від сольвентного, який за твоєю текстурою є менш стійким, ультрафіолетовий друк майже неможливо демонтувати з поверхні плівки, він не піддається різним розчинам, має більшу стійкість до дії сонячного світла, міцніше запікається на поверхні плівки.

Якщо ви плануєте розмістити рекламне полотно на плівці на довгий період, то ми радимо обирати саме цей вид друку, так реклама прослужить вам набагато довше.

Метод повноколірного друку на плівці варто обирати, якщо основою є біла плівка оракал. Якщо ваш вибір пав на кольорову плівку, то додається шар білого кольору.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на плівці за вашими розмірами залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Ми надамо вам повну консультацію та порадимо який спосіб друку на плівці найкраще підійде для вашої реклами. Якщо у вас немає готового макета, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.

 

Даний запис також доступний на %s