УФ-друк на акрилі (повноколірний+білий) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на акрилі (повноколірний+білий)

УФ-друк на акрилі (повноколірний+білий)

2400 грн/м.кв.

Листовий акрил – такий же обов’язковий рекламний матеріал, як ПВХ і композит. Він використовується у багатьох процесах: виготовлення POS-матеріалів, вивісок, рекламних конструкцій; в лазерному різанні для створення плоских логотипів, написів та об’ємних букв.

Акрил є не тільки міцним та світлопропускним матеріалом, але й має багатий та привабливий зовнішній вигляд, тому його так часто використовують у рекламній справі. Також його перевагою є те, що він піддається ультрафіолетовому друку.

За допомогою цієї технології можна створювати таблички, покажчики, вивіски та багато іншого. Шар фарби від ультрафіолету створює невеликий ефект об’ємності, що надає виробу додаткової краси. Плюс такий матеріал дуже стійкий, він не виводиться розчинниками та не відшаровується як порізка плівки. Термін служби ультрафіолетового друку на акрилі набагато більший, ніж будь-які інші варіанти нанесення інформації.

Якщо ви хочете, щоб основою виступав кольоровий акрил, то ми додатково під час друку додаємо шар білої фарби під ваше зображення. Так само білий колір друку використовується самостійно, в цьому і є особливо УФ-друк – наявність білих фарб. Також білим можна зробити друк на прозорому акрилі.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на акрилі за вашими розмірами залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Ми надамо вам повну консультацію і порадимо, який спосіб друку найкраще підійде для вашої реклами. Якщо у вас немає готового макета, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.