УФ-друк на композиті (повноколірний) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на композиті (повноколірний)

УФ-друк на композиті (повноколірний)

1400 грн/м.кв.

Композитний матеріал являє собою декілька шарів різного роду матеріалів, які об’єднують свої властивості. Рекламний композит складається з алюмінію та мінерального наповнювача. Цей матеріал є легшим за листи суцільного металу, однак має таку ж міцність і різноманіття кольорів та текстур. Існують композити сірих відтінків, матові, глянцеві, кольорові, а також з незвичайною текстурою.

Композитний матеріал використовують для зовнішнього облицювання фасадів, для обробки рекламних конструкцій, як каркас для стел та вказівників, рекламних щитів тощо. 

Нові технології дозволяють наносити на композит рекламне панно не тільки за допомогою накатки плівки, а і прямого ультрафіолетового друку. Всі зображення та інформація друкується прямо на листі композитного матеріалу. Такий вид нанесення інформації є більш довговічним, має гарний та охайний зовнішній вигляд, не піддається сильному вигоранню на сонці.

Ультрафіолетовий друк на композиті використовують для виготовлення табличок, вказівників, рекламних щитів, стел та інших конструкцій. Такий процес виробництва значно швидший та надійніший.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на композиті за вашими розмірами залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Ми надамо вам повну консультацію та порадимо який спосіб друку найкраще підійде для вашої реклами. Якщо у вас немає готового макета, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.