УФ-друк на дереві (повноколірний+білий) - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Ультрафиолетовая печать » УФ-друк на дереві (повноколірний+білий)

УФ-друк на дереві (повноколірний+білий)

1300 грн/м.кв.

Зображення - УФ-друк на дереві ( повноколірний + білий ) - РА Реклама Маркет

Для когось може бути дивним, але дерево так само використовується в рекламній справі як і пластик та метал. Зазвичай вся дерев’яна продукція виготовляється методом лазерної різки та гравіювання (асортимент товару можете переглянути у відповідному розділі сайту).

Можливість прямого друку на дереві стала справжнім відкриттям в рекламному бізнесі у свій час. На фанеру або МДФ можна наносити будь-яке кольорове зображення, також за допомогою УФ-друку та лазерної різки можна виготовляти дитячі пазли, картини, таблички, вивіски та багато іншого, варто лише увімкнути фантазію.

Основою для друку є фанера або МДФ різної товщини від 3 мм до 10 мм. Тому в залежності від цілі використання ми підберемо вам необхідний матеріал та надрукуємо на ньому вашу інформацію чи зображення.

Окрім кольорового друку УФ дозволяє наносити білу фарбу на будь-яку поверхню, в тому числі на дерево. Так можна виготовити, наприклад незвичайні ялинкові прикраси чи вітальні листівки з гарним білосніжним текстом на справжньому шматку дерева. Тож здивувати колег чи друзів вам буде дуже легко.

Для розрахунку вартості ультрафіолетового друку на дереві за вашими розмірами залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном. Ми надамо вам повну консультацію і відповімо на всі запитання. Якщо у вас немає готового макета, наші дизайнери виготовляють для вас ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших власних побажань.