Об'ємні світлові літери - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Наружная реклама » Объемные буквы » Об’ємні світлові літери

Об’ємні світлові літери

від 250 грн

В наш час неможливо уявити магазин або супермаркет, салон краси або торговий центр без великої гарної світлової вивіски у вигляді об’ємних літер.
Об’ємні світлові вивіски, напевне, найпривабливіший вид зовнішньої реклами. Така зовнішня конструкція обов’язково приверне до себе увагу з боку будь-якого перехожого або авто, що проїжджає повз. До того ж політ Вашої фантазії та повна консультація нашого менеджера допоможуть вам виготовити свою унікальну і незвичайну зовнішню рекламу вивіску, оскільки такі літери чудово поєднуються з іншими видами оформлення зовнішньої реклами.
Ми виготовимо Ваш індивідуальний макет, візуалізуємо його на вашу будівлю, виготовимо та зробимо монтаж – повний цикл послуг від нашого агентства.
Рекламні об’ємні світлові літери виготовляються з ПВХ пластику, акрилу та плівки. Внутрішнє освітлення об’ємних літер забезпечує світлодіодна стрічка.
Вартість об’ємних літер прораховується індивідуально відповідно до готового макету – залиште заявку на прорахунок на нашому сайті й наш менеджер дасть Вам повну консультацію.

Даний запис також доступний на %s