Плоскі пластикові літери - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Наружная реклама » Объемные буквы » Плоскі пластикові літери

Плоскі пластикові літери

від 80 грн

Пластикові зовнішні вивіски достатньо популярні серед наших клієнтів. Вони відрізняються невеликою вартістю, швидкістю виготовлення, при цьому вони стійкі до будь-яких погодних умов. Зовнішні вивіски для магазинів, кіосків, кафе можна легко і швидко виготовити з пластику, це чудовий варіант для бізнесу, що тільки розпочинає свою діяльність.

Основою для виготовлення плоских літер з пластику є ПВХ, зовнішня сторона покривається поверх спеціальною плівкою, колір якої обирає клієнт відповідно до розкладки.Таким методом можна виготовити не тільки літери, а також вирізати логотип, або будь-яке інше векторне зображення, яке не має занадто мілких деталей.

Якщо Ваша вивіска складається з важких узорів Вам краще обрати плоскі літери з акрилу, оскільки вони виготовляються методом лазерної різки та дозволяють вирізати тонкі й складні деталі.

Замовити плоскі пластикові літери можна залишивши заявку на прорахунок на сайті або подзвонити нашому менеджеру за телефоном в розділі “Контакти”. Ми відповімо на всі питання, що Вас цікавлять.

Даний запис також доступний на %s