Реклама на транспорті - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Реклама на транспорті

Реклама на міському транспортівід 2900 об'єкт/міс.
Реклама в міському транспорті А4 односторонній85 грн шт/міс.
Реклама в міському транспорті А4 двосторонній95 грн/міс.
Реклама в міському транспорті А3 односторонній100 грн/ шт/міс.
Реклама в міському транспорті А3 двосторонній115 грн/шт/міс.
Реклама на спинках сидінь А525 грн./1 сидіння/1 міс.

Реклама на транспорті в Полтаві

Реклама на транспорті — сучасний і перспективний вид просування товарів і послуг. Однією з переваг такого розміщення є велика ефективність, яка разом з доступною вартістю і яскравим дизайном чудово впорається зі своїм головним завданням — інформувати потенційних споживачів.

Динамічна інформація засвоюється набагато краще, тому здатна привабити увагу споживача. До стоячого на одному міці борду вже через тиждень можна звикнути, а до пасажирського транспорту, який рухається, практично неможливо, через те, що відбувається постійна ротація транспортних засобів з надрукованим зображенням.

Розміщена реклама на транспорті впливає на різні прошарки населення. Споживачі, які використовують громадський транспорт, сприймають інформацію в той момент, коли стоять на зупинках в очікуванні свого маршруту або під час прогулянки по місту. Споживачі, які використовують автомобіль для пересування бачать рекламу безпосередньо перетинаючись з нею і процесі руху на дорогах, перехрестях і т.д.

Реклама на міському транспорті.

Як відомо, ефективність реклами знаходиться в чітко відстежуваній залежності від частоти повторних контактів. За загальними показниками, за великі охоплення, транспорту рекламу можна сміливо назвати одним з найпродуктивніших видів.

Не варто забувати, що на тролейбуси й автобуси, що проїжджають реагують не тільки їх пасажири або ті, хто чекає міський автобус на зупинках, а також пішоходи та автомобілісти.

Стоячи в заторі, на світлофорі або на перехресті, водії в той самий час звертають увагу на авто з яскравим креативним дизайном на бортах, а відповідно — на Ваш товар також!

Реклама в міському транспорті

Інформація всередині міського транспорту не менш ефективна, тому, що багато пасажирів проводять в автобусах і тролейбусах великий проміжок часу. Багато людей дістаються на навчання або роботу на одному і тому ж маршруті, тому зоровий контакт відбувається протягом тривалого часу. І якщо перший потенційний клієнт проігнорував меседж, то при повторному контакті обов’язково зверне увагу на інформацію, яка виділяється.

Для розміщення на вікнах підходять оголошення з мінімальною кількістю інформації, наприклад лозунг, який добре запам’ятовуються або лого бренду, адреса, номер телефону.

Для розміщення на спинках сидінь підійде інформативне оголошення, адже сама обстановка комфортно сидячого пасажира дає можливість прочитати зміст тексту до кінця.

Замовити рекламу на транспорті в Полтаві

Наша компанія — одна з піонерів розміщення реклами на транспорті в Полтаві. Перший щит з рекламою на автобусі ми розмістили у 2003 році, а перша брендована “Газель” в Полтаві, що проходить маршрутом, побачила світ у 2004 році.

В залежності від місця розташування Вашої компанії й задач, які має виконати реклама на транспорті, менеджери нашого агентства підберуть оптимальні маршрути транспортних засобів. А досвідчені дизайнери розроблять макет, який буде відповідати всім вимогам сучасного маркетингу.

Ми пропонуємо свої послуги не тільки в Полтаві, подайте заявку і менеджери підберуть локації в інших містах України.

Даний запис також доступний на %s