Зовнішня вивіска - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Зовнішня вивіска

Банерна вивіскавід 250 грн/м2
Не світлова вивіскавід 1300 грн/м2
Вивіска з композитного матеріалувід 1800 грн/м2
Вивіска панель-кронштейнвід 1900 грн/м2
Вивіска з контражурним підсвічуваннямІндивідуальний прорахунок
Дахова установкаІндивідуальний прорахунок
Оформлення заправокІндивідуальний прорахунок
Оформлення магазинуІндивідуальний прорахунок

Вивіска зовнішня в Полтаві

Рекламна вивіска — найширше поняття в зовнішній рекламі, яке вміщує в собі величезну кількість різноманітних рекламних конструкцій, які об’єднують в собі загальні рекламні функції. З одного боку конструкція світлова і несвітова на фасаді створює імідж підприємству, формує у потенційного клієнта думку про його продукт або послуги. З іншого боку, бере на себе функцію засобів масової інформації, розповідаючи про діяльність тої чи іншої компанії.

Розгляньмо, які види зовнішніх вивісок підійдуть для Вашого бізнесу:

Банерна вивіска

Чудове рішення для магазину та інших підприємств. Металева конструкція з натягнутою по периметру банерною тканиною підійде для тих, хто полюбляє просту, економічну, і одночасно ефективну рекламу. Майже не має обмежень в розмірах і створює величезні рекламні площі, чим, безумовно звертає на себе увагу перехожих.

Несвітова вивіска

Вважається, що Несвітові вивіски найпростіший і недорогий вид зовнішньої реклами. Такі конструкції виготовляються з пластику, або алюмінієвих композитних панелей, після чого на них наносять аплікації.

Вивіска з композитного матеріалу

Алюмінієвий композитний матеріал — домінуючий матеріал в рекламному виробництві, завдяки своїй довговічності та великому вибору кольорів і текстур. Його використовують як на вулиці, так і всередині приміщень. Така конструкція підійде до будь-якого виду підприємництва, разом з тим чудово впишеться в архітектуру будівлі.

Вивіска панель-кронштейн

Максимальну ефективність можна отримати у випадку розміщення конструкції в місцях з найбільш пішохідним трафіком, адже знаходячись перпендикулярно до будівлі, потенційним клієнтам буде доступний огляд реклами з двох сторін.

Вивіска з контражурною підсвіткою

Контражурна підсвітка ще набирає свою популярність, як колись її близькі родичі — неонова та світлова, але вже завоювала авторитет в очах багатьох клієнтів своїм оригінальним дизайном. Частіше за все літери підсвічуються з тильної сторони та завдяки світловому контуру, створюється ефект, наче вся конструкція знаходиться в невагомості.

Неонова вивіска

Неон вже давно став символом магії нічного міста, закріпившись в лідерах зовнішньої реклами. Напевне такі вироби ніколи не втратять актуальність ось вже більш сотні років неон не старіє і створює конкуренцію новомодним видам зовнішньої реклами.

Дахова установка

Дахові рекламні установки це один з найбільш вартісних, але водночас найбільш елітний і престижний вид зовнішньої реклами. Така іміджева реклама свідчить про процвітання Вашої компанії. Дахова установка гарантує широке охоплення аудиторії.

Оформлення заправок

Заправки повинні завжди виглядати привабливо і виділятись. І не має значення, буде вона розміщена в спокійному районі міста чи на швидкісній трасі. Оформлення фасаду заправки не закінчується одним зовнішнім елементом, а вимагає виготовлення цілого комплексу споруд: фриз, стели, вказівників, наліпок і ще багато різноманітних конструкцій.

Оформлення магазинів

Погодьтесь, яскраво оформлений магазин або інша точка продажу чудово впливає на клієнта, інформує про його продукцію, а також заманює в магазин.

Оформлення зовнішньої реклами магазину або торгової точки — кропіткий, але надзвичайно цікавий і творчий процес, основним завданням якого є залучення потенційних покупців.

Даний запис також доступний на %s