Лайтбокс - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Лайтбокс

Торцевий лайтбоксІндивідуальний прорахунок
Односторонній лайтбокс7300 грн/м2
Фігурний лайтбокс8500 грн/м2
Двосторонній лайтбокс10900 грн/м2
Двосторонній лайтбокс9900 грн/м2

Лайтбокс в Полтаві

Світловий короб — один з видів світлової зовнішньої вивіски, яка користується великою популярністю у підприємців через його підвищену ефективність не тільки в денний, а і нічний час.

Лайтбокси — це короби різноманітної форми, які складаються з лицьової світлопропускаючої панелі з рекламним зображенням і розміщеними всередині світлодіодними модулями.

Таке розміщення світла найбільш практичне і, що дуже важливо, економічне. Саме тому світлові короби найбільш поширені на ринку реклами, тому що складаються з тих якостей, які шукають клієнти.

Виготовлення лайтбоксів здійснюється за певних правил, для вивісок, які запам’ятовуються створюється індивідуальний дизайн, який в корінь міняє технологію виробництва. Однак “Реклама Маркет” не боїться труднощів і виконає найнеочікуваніші бажання клієнта.

Лайтбокси рекламні можуть бути односторонніми та двосторонніми, мати різноманітні форми й знаходитись майже на будь-якій конструкції. Все для того, щоб Ваша реклама була більш помітна і зрозуміла кожному перехожому!

Односторонній лайтбокс

Найбільш бюджетний і найпоширеніший — односторонній або класичний лайтбокс. Вони виготовляються в пластиковому або металічному корпусі, сам короб має тільки одну лицьову частину, на яку наклеєна самоклеюча плівка. Саме цю частину вивіски бачать Ваші потенційні клієнти, коли проходять повз вивісок, вітрин або заглядають всередину приміщення.

Не дивлячись на наявність всього однієї лицьової частини, в такої вивіски набагато більше переваг. Їх розміщують на фасадах будівель, використовують як інтер’єрну вивіску в тих місцях, де перехожі побачать саме цю сторону конструкції.

Двосторонній лайтбокс

Виготовлення двостороннього лайтбоксу відбувається за схожою технологією з невеликими відмінностями. Вивіска має дві лицьові сторони, тому такі світлові короби рекомендується розміщувати в містах, які чудово видно з різних сторін.

Таку зовнішню вивіску ще називають панель-кронштейн або бічний короб, що безпосередньо натякає на його основні переваги та функції.

Завдяки наявності двох лицьових сторін, кронштейн може розміщуватися збоку, на стіні, стелі або стовпі. Ми вже звикли бачити їх на кутках будівель. Родзинка в тому, що таке розміщення збільшує охоплення Вашої реклами у два рази!

Фігурний лайтбокс

Фігурний лайтбокс може бути як односторонній, так і двосторонній, це залежить від побажання клієнта. Головна відмінність — складна форма виробу, починаючи з простенького овалу або круга, закінчуючи повноцінним малюнком або логотипом Вашої компанії.

Виготовлення такого виробу істотно ускладнюється, але така фігурна вивіска звертає помітно більше уваги, ніж стандартні види світлових конструкцій.

Даний запис також доступний на %s