Двосторонній лайтбокс - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Наружная реклама » Лайтбокс » Двосторонній лайтбокс

Двосторонній лайтбокс

10900 грн/м²

Двусторонні світлові короби – дуже практичний вид зовнішньої вивіски. Як правило, такі рекламні конструкції кріпляться у вигляді панелі-кронштейну на куті будівлі або на стовпи міського освітлення. На двусторонньому рекламному лайтбоксі ви можете розмістити вказівник і потрібну Вам інформацію про компанію.

Виготовляються двусторонні лайтбокси або світлові короби з акрилу, пластику ПВХ, світлодіодів та плівки. Обоє сторін, на яких безпосередньо розміщена Ваша інформація виготовляються з акрилу та плівки. На плівці методом широкоформатного друку наноситься вся інформація відповідно до вашого макету. Бокові частини цієї світлової зовнішньої вивіски виготовляються з ПВХ пластику. Всередині короба фіксуються світлодіоди.

Двусторонні лайтбокси використовуються не тільки як вид зовнішньої реклами, такі світлові короби також розміщують в супермаркетах і магазинах з вказівкою на відділ, або ж над касами та інформаційними стіками.

Ціна на двосторонній лайтбокс доступна на нашому сайті. Щоб замовити або купити двусторонній лайтбокс – залиште заявку на прорахунок і наш менеджер надасть Вам повну консультацію щодо вартості виготовлення лайтбоксу, дизайну та монтажу.