Оформлення вітрин - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Оформлення вітрин

Обклеювання плівкою з друком350 грн/м2
Обклеювання плівкою з порізкою520 грн/м2
Обклеювання перфорованою плівкою370 грн/м2
Ламінація плівкивід 120 грн/м2
Обклеювання плівкою піскоструй850 грн/м2
Брендування торгового обладнаннявід 360 грн/м2

Оформлення вітрин в Полтаві

Вітрина — це обличчя магазину, образ Вашого бренду в очах випадкових перехожих і вже постійних клієнтів. В умілих руках професіоналів оклейка вітрин стає таким же рекламним інструментом, як і будь-яка інша зовнішня реклама. Зовнішня вивіска має перевагу, якщо її доповнює добре оформлена і стилістично завершена вітрина.

Оклейка вітрини плівкою не тільки повинна бути якісною і надійною, а і відповідати сфері діяльності підприємства, доповнюючи зовнішній і внутрішній інтер’єр. Тому якщо ви в пошуку професіоналів у сфері реклами, “Реклама Маркет” підходить для вирішення задач будь-якої складності.

Оклейка плівкою з друком

Цей різновид оформлення вітрин полягає в розміщенні плівки з повнокольоровим друком, використовуючи технологію широкоформатного друку. Оклейка вітрин підходить для сезонних акцій і розпродажів, інформації про знижки і конкурси, прибутті нового товару або колекції. Матеріал для оклейки вітрин має багато різновидів: матовий, глянцевий або перфорований (той, що пропускає денне світло).

Оклейка плівкою з порізкою

Така технологія дозволяє створювати на вікнах Вашого магазину масштабні аплікації з кольорової плівки, використовуючи технологію плотерної порізки. Вартість оклейки вітрин таким методом дещо вища, ніж способом широкоформатного друку, бо для створення цілісного зображення потрібна робота з мілкими деталями, як на етапі дизайн-проєкту, так і процесі монтажу. Як результат плівка з порізкою на великих рекламних площах завжди виглядає ефектно і не змінює колір впродовж довгого терміну.

Оклейка перфорованою плівкою

Як зазначалось раніше, перфорована плівка — це матеріал з особливою структурою, який дозволяє пропуск світла. Оклейка вітрин рекламою не заважатиме огляду вулиці та збереже приємне денне освітлення всередині приміщення. Це не єдина перевага, на яку варто звернути увагу. Сітчастий матеріал добре тягнеться і не створює бульбашок повітря при поклейці, а також легко демонтується і заміняється на новий.

Ламінування плівки

Це, беззаперечно, найнадійніший спосіб вберегти зображення від небажаних зовнішніх впливів: вигорання і механічних пошкоджень. Ламінована плівка щільніша, завдяки додатковому захисному покриттю, яке не пропускає ультрафіолет, при цьому відрізняється гарною зносостійкістю. Ламінація реклами підійде тим, кому не потрібна постійна зміна малюнку, але хоче отримати чудову функціональну рекламу.

Оклейка плівкою піскоструй

Плівка піскоструй, та сама — з ефектом піскоструйного скла або просто піскострую — матеріал, який надає Вашій вітрині, меблям, склу або стендам вид матового скла. Ефект піскоструйного скла має гарний вигляд в інтер’єрі будь-якої компанії, підкреслюючи витонченість і статусність бренду.

Брендування торгового обладнання

Брендування торгового обладнання — це нанесення самоклеючої вінілової плівки на морозильні камери та холодильники, стелажі та полички, термінали й стенди. Оклейка виграшна не тільки з огляду на зовнішню складову, а і рекламну — брендування обладнання допомагає завжди тримати ту чи іншу марку на виду у клієнтів, сприяючи впізнаваності Вашого бренду.