Обклеювання плівкою з порізкою - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Наружная реклама » Оформление витрин » Обклеювання плівкою з порізкою

Обклеювання плівкою з порізкою

520 грн/м²

Метод обклеювання плівкою вітрин з порізкою використовується для брендування магазинів та інших торгових точок, найчастіше використовується для брендування авто або торгового обладнання. Методом плотерної порізки ви можете нанести будь-яку фігуру або напис, а комбінуючи різноманітні види плівок ви отримаєте гарний готовий рекламний матеріал.

Технологія виготовлення аплікації достатньо проста – на спеціальному станку відповідно до затвердженого векторного макета, надзвичайно тонкий ніж вирізає фігуру на рулоні плівки. Після цього власноруч вибираються зайві шматки плівки. Для зручності монтажу на порізку клеїться монтажна плівка, за допомогою якої порізку можна легко і зручно розмістити на потрібній поверхні, після чого монтажка легким рухом руки прибирається й аплікація залишається на поверхні.

Зазвичай порізка плівки використовуються для написів, векторних логотипів і різноманітних фігур. Якщо ж Ви хочете забрендувати об’єкт повноколірними зображеннями, то Вам краще обрати просте обклеювання плівкою.

Вартість обклеювання плівкою з порізкою ви можете дізнатись на нашому сайті, для точного прорахунку ціни брендування конкретного об’єкта залиште заявку на прорахунок або зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном з розділу “Контакти”.

Ми надаємо послуги розробки макету, порізки, а потім і обклеювання рекламного матеріалу.