Інтер'єрна вивіска - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Інтер’єрна вивіска

Інтер'єрна світлова вивіскавід 2500 грн
Інтер'єрна не світлова вивіскавід 2000 грн
Інтер'єрна вивіска з контражурним підсвічуваннямІндивідуальний прорахунок
Логотип на стіну в офісвід 2000 грн
Оформлення інтер'єруІндивідуальний прорахунок

Інтер’єрна вивіска в Полтаві

“Що таке інтер’єрна вивіска?” А тема дійсно цікава і потребує великої уваги, коли мова йде про оформлення офісу або точки продажу компанії яка тільки но відкрилась. Існує багато видів виготовлення, і вибір не обмежується вказівниками та куточком споживача, як уявляє собі більшість.

Від оформлення зон для прийому клієнтів залежить не тільки загальний затишок всередині будівлі, а й успішність фірми. Виготовлення інтер’єрних вивісок справа не з легких, адже головним завданням такого виду реклами — зробити так, щоб у ваш офіс було бажання повернутись!

Інтер’єрна світлова вивіска

Як світлова вивіска може виступати як односторонній лайтбокс, так і двосторонній і фігурний. Підсвітка здійснюється світлодіодами або неоном. Неонова інтер’єрна вивіска підійде для нічних закладів, а більш традиційні світлодіоди допоможуть виділити Ваш офіс або точку продажу в великих торговельних центрах.

Інтер’єрна несвітова вивіска

Вивіска без підсвітки підійде для тих, кому не потрібне додаткове освітлення, але хоче гучно заявити про себе. Такий варіант більш економічний і варіативний, застосовують його частіше в торговельних центрах і офісах.

Такі конструкції можуть бути практично будь-якої товщини й форми, можуть бути плоскими чи об’ємними. Виготовлена з бюджетного пластику ПВХ або дорожчого композитного матеріалу.

Інтер’єрна вивіска з контражурною підсвіткою

Контражурна підсвітка розміщується з тильної сторони, завдяки чому вимальовує позаду об’ємного елементу світловий контур. Без сумніву, це один з тих варіантів, який підходить для кожного виду підприємства, від нічних клубів до великих офісів. Така конструкція не занадто яскрава, але здатна зацікавити потенційного клієнта незвичайним ефектом.

Логотип на стіну в офіс

Інтер’єрний логотип — ключовий елемент оформлення офісу, торгових точок або рецепції. Логотип бренду на стіні офісу стане ключовим акцентом в інтер’єрі компанії, поєднуючи всі інші елементи декору.

На цей момент це один з найпопулярніших видів внутрішньої реклами в нашій компанії. Більшість розуміють, що виготовлення логотипу на стіну в офіс, це не тільки декорація та оформлення магазину, а також і чудовий інструмент маркетингу.

Оформлення інтер’єру

При оформленні магазину або точки продажу вибір буває дуже непростий, особливо, коли потрібно виготовити багато елементів і піклуватися про маленькі деталі, які безпосередньо формують відношення клієнта до Вашого бренду.

“Реклама Маркет” з ентузіазмом прийме цю роботу на себе, забезпечуючи замовнику індивідуальний і професійний підхід до виконання всього дизайн-проєкту: від створення ідеї до монтажу конструкції.