Логотип на стіну в офіс - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Логотип на стіну в офіс

від 2000 грн

Логотип на стіну в офіс – обов’язковий елемент оформлення інтер’єру будь-якого магазину, кафе або ресторану. Використовуючи інтер’єрний логотип вашої компанії в приміщенні ви не тільки прикрашаєте його, а і сприяєте підтримці іміджу компанії та бренду. Доведено, що чим частіше клієнт стикається з вашим лого – тим сильніше зростає його підсвідома довіра і прихильність до вашої фірми.

Гарним рекламним ходом є дублювання зовнішньої та внутрішньої вивіски, оформленої в єдиному стилі  – так формується позитивна асоціація у відвідувачів вашого офісу.

Настінні логотипи для офісів можуть бути оформлені в різноманітних стилях – прості псевдооб’ємні написи, з контражурною підсвіткою, об’ємні літери та лайтбокси, а також неонові вивіски.

Ми виготовимо для вас індивідуальний дизайн вашого логотипу, зробимо візуалізацію і монтаж рекламної конструкції – весь цикл виробництва у нас.

Вартість логотипу на стіну в офіс ви можете уточнити залишивши заявку на прорахунок на нашому сайті або зв’язавшись з нашим менеджером за телефоном.

Даний запис також доступний на %s