Брендування автомобілів - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Брендування автомобілів

Зображення - Брендування автомобілів - РА Реклама Маркет
Наліпка на білий автомобіль "Добрий вечір ми з України300 грн
Брендування легкових автомобілівзвичайна плівка від 380 грн/м2
Брендування мікроавтобусівзвичайна плівка від 380 грн/м2
Брендування вантажних автомобілівзвичайна плівка від 380 грн/м2
Брендування спецтехнікизвичайна плівка від 380 грн/м2
Виготовлення автомобільних тентіввід 450 грн/м2

Брендування автомобілів в Полтаві

Брендування автомобіля — один з найважливіших прийомів рекламної стратегії будь-якого підприємства. Брендування авто — це та сама зовнішня вивіска, однак яка вільно переміщується по місту. За думкою підприємців, входить в рейтинг найбільш поширених і результативних видів реклами. На відміну від міського транспорту, у корпоративного авто немає чітко встановленого маршруту або графіку, відповідно охоплення аудиторії збільшуються з кожною поїздкою.

Брендування легкових автомобілів

Брендування легкових автомобілів — це динамічність, креативність і впізнаваність. Автомобіль з логотипом або девізом компанії не тільки надасть солідності Вашій компанії, а і прикрасить, і збереже транспорт від небажаних пошкоджень.

Сьогодні всі роботи з поклейки транспорту рекламою виконуються на основі використання різноманітних самоклеючих вінілових плівок, методом широкоформатного друку з подальшим ламінуванням і плотерної порізки плівки. Не має значення, якої марки ваше авто, коли за роботу беруться професіонали.

Брендування мікроавтобусів

Суть нанесення малюнку на мікроавтобус не відрізняється від інших авто. Однак варто підкреслити, що на автомобілях такого виду існує велика варіативність дизайн-проєктів, адже борти мікроавтобусу більші, тому місця для найбільш сміливих ідей більш ніж достатньо!

Вінілова плівка, яка використовується для оклейки, впорається не тільки з рекламними функціями, а і захистить кузов і скло від механічних пошкоджень. Потурбуйтесь про цілісність вашого мікроавтобусу та успішності бренду!

Брендування мікроавтобусів плівкою чудовий помічник в рекламі Вашого продукту, а також створює позитивний образ про Вашу компанію. Потурбуйтесь про цілісність вашого мікроавтобусу та успішності бренду!

Брендування вантажних автомобілів

Техніка поклейки вантажного автомобіля відбувається подібно поклейці інших транспортних засобів, тільки площа для нанесення реклами набагато масштабніша. Такі рекламні площі пересуваються повільніше, що надає безумовно плюси, адже час контакту збільшується.

Вантажні автомобілі пересуваються між містами, і їх можна зустріти на автотрасі, це позитивно впливає на впізнаваність бренду, особливо, якщо компанія розміщена в різних містах України.

Брендування спецтехніки

Під брендуванням спецтехніки мається на увазі поклейка великогабаритного транспорту: кранів, екскаваторів, бетономішалок, тракторів і т.д. Така реклама чудово впливає на спеціалізованих партнерів, підвищуючи значущість Вашого продукту.

Поклейка спецтехніки допоможе виділити Ваше авто серед іншого великогабаритного транспорту, вкаже на престижність бренду. До того ж спецтехніка схильна до механічних пошкоджень, а брендування послугує частковим захистом і вбереже від небажаних сколів та подряпин.

Виготовлення автомобільних тентів

Виготовлення і розміщення тентів можливе на будь-який вид транспорту від компактної газелі до великої вантажної машини. Як і інші види транспорту з рекламою, авто з тентом має просувати Ваш бренд і продукт, сприяти зацікавленості в Вашій компанії, як в надійному партнері.

Термін служби реклами на тенті не менше п’яти років. Виготовляють її цілісно за допомогою широкоформатного друку або формуванням аплікації з плівки.

Даний запис також доступний на %s