Рекламні конструкції - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Рекламні конструкції

ШтендерОснова ПВХ 3000,00
БілбордІндивідуальний прорахунок
СітілайтІндивідуальний прорахунок
Рекламний щитІндивідуальний прорахунок
Стелли і пілониІндивідуальний прорахунок
Вказівникивід 2500 грн
Ростові фігуривід 1700 грн/м2

Рекламні конструкції в Полтаві

Рекламні конструкції — один з традиційних і загальновизнаних варіантів розповсюдження реклами в великому місті. Одна з неоспорюваних переваг — вільне розміщення, яке не обмежує замовника місцем дислокації.

Зазвичай така реклама розміщується на вулиці — там, де в неї буде якомога більше можливостей проявити свої ключові функції.

В боротьбі за потенційного клієнта підприємці часто експериментують з формами й розмірами вивісок, обирають якісне і дороге освітлення, щоб їх бренд найкраще запам’ятався на вулицях, залишаючись і центрі загальної уваги. Зараз міський ландшафт переповнений різноманітними видами вивісок, тому так важливо приділити велику увагу розробці ефективного дизайн-проєкту.

Види рекламних конструкцій:

Штендер

Штендер рекламний — це виносний вид, який під собою має на увазі зручний для транспортування щит. Бувають двосторонні та односторонні, в залежності від трафіку вулиці, на якій в перспективі буде розміщена конструкція. Інформація на вуличних штендерах різноманітна — від меню ресторану до графіка роботи.

Білборд

Білборд(бігборд) – найпоширеніший і один з видів зовнішньої реклами, що має великий попит. І не дивно, адже охоплення таких конструкцій величезні в місті та за його межами. Рекламні білборди нерідко стають міськими “пам’ятками”, пізнавальним знаком і місцем зустрічей. Це також добре впливає на впізнаваність самого бренду.

Сітілайт

Сітілайти — це елемент зовнішньої реклами з внутрішньою підсвіткою, яка є світловим коробом розміром 1,2 м х1,8м.. Вони розміщуються як на жвавих, центральних вулицях міста, так і всередині розважальних центрів, торгових точок.

З переваг сітілайтів можна виділити високе охоплення цільової аудиторії, стійкість до несприятливих погодних умов і ефективність в нічний час доби, завдяки внутрішньому джерелу живлення.

Рекламний щит

Рекламний щит — ширше поняття, ніж білборд. Однак виготовлення і монтаж рекламних щитів є більш варіативним. Дана конструкція може бути будь-якого розміру і мати різну кількість опор. Використовуються щити всюди — від вказівників до інформаційного панно.

Стели та пілони

Стели та пілони — ці конструкції ідентичні в виготовленні та монтажі, однак відрізняються габаритами. Наприклад, стели можуть розміщуватись на високих основах до 30 метрів, в той час, коли пілони — вивіски до 2,5 метрів у висоту.

Вказівники

Рекламні вказівники — рекламні щити, що використовуються для орієнтації в направленні, як на дорозі, так і в торговому центрі. З поняттям вказівників труднощів не виникає, адже це простий, але не менш ефективний вид зовнішньої реклами.

Вказівники допоможуть потенційному клієнту швидко орієнтуватися на місцевості або ТРЦ і з легкістю знайти Ваш магазин або офіс, а також проінформують про товари, ціни, знижки.

Ростові фігури

Більшість таких конструкцій не перевищують два метри, бо родзинка ростової фігури саме в відповідності людському зросту. Ростова фігура являє собою не тільки рекламний об’єкт, але і потенційну “фотозону”, про що не варто забувати на етапі розробки дизайн-проєкту.