Білборд - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Білборд

Індивідуальний прорахунок

Білборди в наш час вже стали частиною архітектури міста, зараз неможливо уявити місто або трасу, вздовж якої відсутні ці великі конструкції. Білборд рекламний, як правило, являє собою рекламне панно розміром 3*6 м. на нозі, який розміщується на великій висоті.

Основа каркасу білборда – метал, рекламна площина також є металічною плашкою, панно друкується на спеціальному папері “blueback”, що в перекладі означає синя задня сторона. Це спеціальний папір для широкоформатного друку, що має синій окрас з задньої сторони, такий колір йому дає спеціальна речовина, наявність якої рятує папір від промокання, тому такий постер тримається довго і ніяка погода не погіршить його зовнішній вигляд.

За Вашим запитом ми можемо виготовити білборд індивідуальних розмірів, а також зробити монтаж та демонтаж рекламної конструкції.

Ціна білборда залежить від багатьох факторів – місця розміщення, розміру, способу кріплення, наявності освітлення. Для точного розрахунку вартості залиште заявку на розрахунок або зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном.