Рекламний щит - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Рекламний щит

Індивідуальний прорахунок

Сфера зовнішньої реклами не обходиться без великих рекламних конструкцій. Якщо територія вашого підприємства дозволяє встановити гарний рекламний щит, то чому б не скористатить цією можливістю?

На таких щитах можна вказати яку завгодно інформацію – акційні пропозиції, оголошення, рекламу конкретного товару або послуги, контакти та багато іншого. Такі конструкції можна забезпечити додатковою підсвіткою або виготовити зі світловідбиваючого матеріалу – і тоді ваша реклама буде вигідно працювати як вдень, так і вночі.

Цей вид зовнішньої реклами є як правило металічною композитною пластикою, що обклеєна плівкою, на нозі, що закопується в землю. Рекламні щити – це немобільний вид конструкцій, тому дуже важливо звернути увагу на їх місце розміщення, щоб його було добре видно як перехожим, так і автомобілям, що проїжджають повз.

Замовити рекламний щит ви можете у нас на сайті, залишивши заявку на розрахунок або зворотний дзвінок, наш менеджер зв’яжеться з вами та надасть вам повну консультацію, в тому числі щодо вартості рекламного щита.

Даний запис також доступний на %s