Лазерне гравіювання - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання на фанерівід 0,80 грн/см2
Лазерне гравіювання на скліот 0,80 грн/см2

Лазерне гравіювання в Полтаві

Гравіювання акрилу, скла, пластику, дерева, фанери, МДФ і т.п., дозволяє нанести будь-які малюнки та зображення на матеріал, при цьому кінцевий результат не буде піддаватися вигоранню на сонці або втраті кольору. Професійне сучасне обладнання дозволяє легко і точно наносити будь-які зображення, візерунки та написи.

Устаткуванню для гравіювання немає ніякої різниці якої складності малюнок наносити на виріб, головне щоб між лініями було понад 2 мм. За допомогою найновіших технологій можливо прикрасити ювелірні вироби, сувеніри, шкатулки, нанести логотипи фірм, фотографії, зображення, картини.

Лазерне гравіювання фанери

З фанери найчастіше виготовляють вироби для декору — хештеги та логотипи, ключниці, різноманітні будинки, елементи меблів і т.д. Які подарунки мають попит — декоративні картини, органайзери, шкатулки, настінні годинники, рамки для фото. Також готові вироби дарують в подарунковій упаковці для пляшок, годинників, цукерок і т.д.

При використанні технології лазерної різки гравіювання фанери одразу зручно використовувати й різку фанери. Станок одразу викроїть виріб або упаковку і зробить гравіювання потрібного напису на виробі. Будь-який лист фанери має свою структуру та волокна, тому зображення на ньому можуть трішки відрізнятися.

Лазерне гравіювання пластику

Для обробки пластику часто використовується акрил або оргскло. Матеріал прекрасно піддається обробці, тому написи, логотипи, зображення виглядають на ньому чудово. Глибина і швидкість гравіювання акрилу може бути різною, від цього залежить як буде виглядати кінцевий виріб.

Використовуючи технологію лазерної різки виготовляють подарункову та сувенірну продукцію, POS матеріал, декор і т.д.

Лазерне гравіювання на дереві

За допомогою гравіювання на дереві виготовляють безліч виробів — дерев’яні вивіски, таблички для офісів, номерки на двері, логотипи та написи на упаковку і т.п. Особливу популярність така продукція має в банних та ресторанних послугах.

Будь-яке свято, ювілей або день народження прикрасить індивідуалізований подарунок, наприклад з побажанням ювіляру, такий напис додасть йому ексклюзивності. Це може бути що завгодно від брелока і дерев’яної пивної бочки до ексклюзивного кия для більярду.

Лазерне гравіювання на склі

За допомогою технології лазерного гравіювання на склі та дзеркалі можна отримати чудовий ефект. Її наносять на посуд, бокали для ресторанів, дзеркала, на сувенірну продукцію і т.д. На жаль, не на все скло можна зробити нанесення, як підсумок якість виробу напряму залежить від якості скла.

Лазерне гравіювання на МДФ

Робота з матеріалом МДФ схожа на обробку фанери. Матеріал трішки дешевший і має іншу структуру, тому зображення виглядають не так контрастно. Виготовляють бюджетні промо матеріали, недорогі сувеніри, конструктори, упаковку.

Замовте зворотний дзвінок на сайті, менеджери РА “Реклама Маркет” Вам перетелефонують і проконсультують стосовно будь-яких питань — спосіб обробки, матеріали, які використовуються, ціни.