Еко-ручка - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Еко-ручка

15 грн/шт

Еко-ручки унікальні за своєю природою. Такий вид рекламної продукції безсумнівно приверне увагу того, хто буде нею користуватись. Це модно і сучасно. 

Еко-ручки брендуються способом тамподруку. Відповідно до макета виготовляється спеціальний тампон. Цей тампон штампує кожну ручку наносячи на неї логотип або напис. Такий вид друку дозволяє нанести на рекламний виріб до 4-х кольорів.

Таку назва ручки отримали через свій екологічний склад – перероблений пластик та папір. Основний стрижень і механізм пластиковий, а обідок, на котрий наноситься друк зроблений з повторно переробленого пресованого паперу. 

Існують також еко-ручки, які складаються тільки з паперу, навіть кришка. Вони нічим не поступаються звичайним пластиковим ручкам, ними легко і зручно користуватись, а коли набридне – можна просто здати на переробку.

Наші менеджери покажуть вам весь різновид еко-ручок, розкажуть про тонкощі нанесення на них інформації та логотипа, розрахують вам вартість вашого замовлення. Для цього залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном.

Еко-ручки з логотипом – чудове рішення для роздаткового матеріалу на вашій конференції або презентації.