Олівці - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Олівці

16 грн/шт

Нанесення на олівці відбувається технологією тамподруку, як і пластикові ручки. За допомогою спеціального кліше виготовленого по макету фарба наноситься методом штампування олівців. Такий вид нанесення дозволяє брендувати олівці з написом, який складається не більше ніж з 4-х кольорів.

У нас в наявності є як білі олівці, так і кольорові. Серед асортименту видів олівців ви можете обрати той, що підходить до гами вашого бренду. Або просто зупинити свій вибір на білому олівці й зробити друк тим кольором, який вам потрібен.

Друк на кольорових/темних поверхнях коштує дорожче – необхідно додавати 1 колір друку, через те, що зображення друкується у два удари або виконується біла підкладка.

Друк сріблом або бронзою на кольорових/темних поверхнях вважається без подорожчання через велику здатність перекриття металізованих фарб.

У зв’язку з різновидністю олівців з нанесенням кожного разу ми робимо розрахунок індивідуально. Щоб уточнити ціну вашого замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном.