Ручка пластикова - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Ручка пластикова

14 грн/шт

Готові пластикові ручки під нанесення заганяються тиражами в друкарський станок. Нанесення виконується методом тамподруку (за допомогою спеціального тампона, на який заздалегідь нанесена необхідна інформація, в цьому випадку нанесення може бути не більше 4-х кольорів) або УФ-друку (прямий друк на виробі, може бути повноколірна картинка).

Пластикові ручки – це хороша проста реклама вашого бренду. Ручки можна роздавати на презентаціях, на заходах або ж просто клієнтам при зустрічі. Такий вид рекламної продукції виглядає дуже поважно і розповсюджує ваш логотип всюди.

Частіше за все основою є білі пластикові ручки, але також у нас є асортимент кольорових. Друк на кольорових/темних поверхнях дорожчий – необхідно додавати 1 колір друку через те, що зображення друкується у два удари або робиться біла підкладка.

Друк сріблом або бронзою на кольорових/темних поверхнях вважається без подорожчання через високу здатність покриття металізованих фарб.

Через різновидність пластикових ручок з нанесенням кожне замовлення ми розраховуємо індивідуально. Щоб уточнити вартість вашого замовлення, залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном.