Нанесення на чашки - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Нанесення на чашки

Чашка євроциліндр180 грн/шт
Зображення - Чашка матова-прозора - РА Реклама Маркет
Чашка матова-прозора160 грн/шт
Термокружка180 грн/шт
Набір чашка-блюдце123 грн/шт
Склянки-келихи90 грн/шт
Чашка кольорова140 грн/шт
Нестандартні чашки148 грн/шт
Паперовий стаканчик3,10 грн/шт

Портфоліо:

Нанесення на чашки в Полтаві

Ще один вид сувенірної продукції, який має попит на ринку реклами. Нанесення логотипу або іншого малюнку на чашку перетворює просту кружку в тематичний подарунок на будь-яке свято, а також чудовий рекламний інструмент і помічника в просуванні власного бренду.

Чашки з нанесенням активно використовують на різноманітних промо-заходах — розіграшах, акціях, виставках і т.д. А також дарують друзям на свята, дні народження, ювілеї.

Для нанесення зображень на посуд використовують різноманітні способи та технології:

  • Сублімація

Зображення друкується на спеціальному папері особливими фарбами. Потім, за допомогою термопереносу переноситься на чашку.

  • Сувенірна деколь

Такий спосіб виготовлення зображення дешевше, хоча несе виключно сувенірний характер.

  • Виробнича деколь

Найнадійніший і найпоширеніший спосіб друку на посуді. Такий спосіб є найдорожчим, оскільки залучена ручна робота і весь процес займає достатньо багато часу, тому використовують його якщо є замовлення з великим тиражем продукції.

  • Тамподрук

Це спосіб прямого нанесення фарби на кераміку спеціальним тампоном.

  • Шовкотрафаретний друк

Зображення наноситься продавлюванням фарби через отвори в спеціальній сітці.

Чашка євроциліндр

Найпоширеніший тип продукції, який підходить для великих замовлень, які вимагають швидкого і своєчасного виконання. Частіше використовують кружки білого кольору, об’ємом – 325 мл. Однак кольорова гама зовсім не обмежена.

Чашка матова-прозора

Друге за популярністю в цьому списку — рекламне нанесення на матову чашку. Скляна чашка відрізняється ціною від керамічної, але виглядає елегантно та дорого. На таку продукцію зазвичай наносять логотип компанії.

Чашка кольорова

Іноді ескіз малюнку або логотипу компанії вигідніше виглядає на кольорових виробах, ніж традиційних — білих, тому не варто забувати про можливість використання кольорового посуду в рекламі.

Термокружка

Термокружка з нанесенням — чудовий, багатофункціональний подарунок. Цей вид сувенірної продукції ще не використовується повсюди, саме тому виглядає новинкою у вигляді подарунку, який добре запам’ятовується споживачем. Термокружка — це чашка об’ємом від 320 до 500 мл легка та зручна, з подвійними стінками для підтримки температури напою.

Набір чашка-блюдце

При довгій розмові з клієнтом, великі компанії часто пропонують каву або чай, що вважається добрим тоном і сприяє до подальшої співпраці клієнта з компанією. Набори з чашкою та блюдцем з нанесеним логотипом фірми будуть дуже доречні в такій ситуації.

Стакани-бокали

Нанесення логотипу на стакани та бокали часто застосовують в ресторанній справі, розміщуючи лого своєї компанії на комплектах посуду. Скляні стакани та бокали з нанесенням не тільки виглядають привабливіше і цікавіше, але і перетворюються в рекламний інструмент завдяки безпосередньо довгому контакту з відвідувачем закладу.

Нестандартні чашки

Нанесення логотипу на нестандартні вироби ефективне коли необхідний подарунок постійному клієнту або бізнес-партнеру. Є можливість приділити більше уваги особі, якій призначений подарунок, і зробити його максимально яскравим і пам’ятним.