Склянки-келихи - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Склянки-келихи

90 грн/шт

Брендовані склянки часто використовуються в готельно-ресторанному бізнесі. Мати власний брендований посуд – знак статусності для будь-якого власника бізнесу в цій сфері. Це виглядає достатньо показово створює затишок під час відвідування вашого закладу, а фото з вашими стравами у фірмовому посуді в соцмережах ваших гостей – ваша додаткова реклама.

Нанесення на стакани та келихи відбувається методом деколь – інша назва “перевідне зображення”. Технологія дуже проста – перший етап це друк вашого зображення на спеціальній плівці, що мочиться звичайною теплою водою, після чого клеїться на чашку. Наліпка має просохнути, після чого чашку потрібно поставити в спеціальну піч, що запікає картинку. Таким способом нанесене зображення на дотик об’ємне і дозволяє наносити на чашки повноколірні логотипи.

Вартість замовлення склянок з нанесенням залежить від виду келиху, тиражу і розміру нанесення. Щоб уточнити ціну, залиште заявку на сайті й наш менеджер зв’яжеться з вами, розрахує вартість і дасть повну консультацію щодо вашого запиту.