Грамоти, дипломи, нагороди - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Грамоти, дипломи, нагороди

Дипломи, грамоти з паперу А410 грн/шт
Дипломи, грамоти з металу на деревіА5 формат 550 грн/шт
Дипломи, грамоти з фанериІндивідуальний розрахунок
Дипломи, грамоти із пластикуІндивідуальний розрахунок
Гравертон виготовлення дипломів і грамотА5 формат 550 грн/шт
Значки15 грн/шт
Зображення - Кубки, нагороди - РА Реклама Маркет
Кубки, нагороди260 грн/шт
Медалі25 грн/шт

Виготовлення грамот, дипломів та нагород в Полтаві

Грамоти, нагороди, дипломи та листи подяки — ще один крок до організації успішного підприємства. Такі відзнаки видаються у сфері освіти, на спортивних заходах, для нагородження співробітників на виробництві, вираження їх заслуг в професійній діяльності.

Дипломи та грамоти з паперу А4

Найбільш масовий і популярний вид нагород. Виготовлення паперових дипломів і похвальних грамот не відрізняється важкою технікою і є найбільш бюджетним видом.

Після того, як виріб буде готовий поверхні можна надати матовий або глянцевий ефект за допомогою послуги ламінування. Так він буде не тільки виглядати поважніше, але і довше збереже первозданний вигляд.

Дипломи, грамоти з металу на дереві

Цей вид похвальних листів виглядає куди пристойніше, навіть солідніше. Грамота в металі добре впишеться в інтер’єр офісу, вигідно підкреслюючи заслуги нагородженого.

Виготовлення нагород відбувається методом сублімаційного перенесення малюнку на алюміній, що має спеціальне покриття. Друк по металу можливий “золотом” або “сріблом”, а також будь-яким іншим кольором за бажанням замовника.

Дипломи, грамоти з фанери

Виготовлення дерев’яних дипломів і нагород на замовлення починається з моделювання унікального дизайн-проєкту, після чого зазвичай використовується лазерна різка і гравіювання. Так ці вироби завоювали популярність своєю ексклюзивністю, неповторністю і виглядають оригінально і дорого.

Дипломи, грамоти з пластику

Нагороди з пластику — дорожчий аналог дерев’яної сувенірної продукції, що має список переконливих переваг на свій рахунок: довговічність, різноманітність форм, легкість в догляді. Ці сувенірні вироби тримають першість, знаходячи своє місце в офісах і торгових залах передових компаній світу.

Гравертон виготовлення дипломів і грамот

Друк гравертон по металу — вид друку, який дозволяє перенести чорно біле або кольорове зображення з високою якістю на метал. Вироби, виготовлені за допомогою цієї техніки відрізняються своїм стильним і витриманим дизайном, оскільки гравертон має на увазі розміщення малюнку в один рівень з алюмінієвою пластиною.

Значки

Сувенірні значки — перевірений роками та один з найбільш популярних видів сувенірної продукції. Перевага виробів — невелика ціна і хороша ефективність в рекламній справі. Останнє обумовлене тим, що значки сувенірні часто кріплять на видні місця (жакети, сумки та рюкзаки), цим підвищуючи впізнаваність бренду.

Кубки, нагороди

Кубки та нагороди займають провідні позиції на ринку сувенірної продукції, залишаючись незмінною класикою для різноманітних видів конкурсів і змагань. Нагороди позитивно впливають не тільки на робітника, якого відмітили за його заслуги або досягнення, а і на компанію, яка має таких здібних, талановитих співробітників.

Медалі

Сувенірні медалі часто відносяться до VIP подарунків завдяки строгому і показному зовнішньому вигляду. Ці вироби можуть стати не тільки рекламним інструментом, нагородою спортсмену, але і приємним подарунком для начальника.