Дипломи, грамоти з фанери - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Дипломи, грамоти з фанери

Індивідуальний розрахунок

Дипломи та грамоти з фанери – унікальний варіант нагороди. Виглядає це дуже незвичайно. Такий вид дипломів і грамот виготовляється методом вирізки потрібної вам форми грамоти за допомогою лазеру відповідно до спеціального макета. Сама ж інформація наноситься методом гравіювання на лазерному станку.

Дерев’яні нагороди й дипломи зараз набирають популярність у зв’язку з відмовою від пластику та інших менш екологічних матеріалів. Окрім гравіювання на фанері також можна зробити друк на УФ-станку, такий спосіб дозволяє друкувати будь-яку інформацію і картинку, в тому числі білим кольором.

Дипломи з фанери однозначно привернуть вашу увагу своєю незвичністю та відмінністю від металічних кубків або акрилових нагород, вони дуже приємні на дотик і навіть мають приємний запах дерева. Ми вважаємо, що такий вид нагород однозначно сподобається вашим учасникам змагань.

Замовити дипломи, грамоти з фанери можна на нашому сайті – просто залиште заявку і менеджер  зв’яжеться з вами. Також можете подзвонити або написати нашим менеджерам за телефоном.