Дипломи, грамоти із пластику - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Дипломи, грамоти із пластику

Індивідуальний розрахунок

Пластикові нагороди або нагороди з акрилу мають гарний та показовий зовнішній вигляд. Їх особливість полягає у міцності, довговічності та гарному зовнішньому вигляді, що легко привертає до себе увагу.

Якщо ви чули фразу нагороди з оргскла, то це саме вони. Цей матеріал виготовляється з тих самих складових, що і пластик, але на відміну від останнього має велику міцність, а також гарну прозорість і зовні виглядає дорого. Спеціальні домішки в цьому матеріалів не тільки роблять його зовнішній вигляд привабливим, але й адаптованим під такий вид виробництва, як лазерна різка.

За допомогою лазерної різки ми можемо виготовити нагороди будь-якої форми, а також зробити на них будь-яке гравіювання – логотип організації або написи. Нагороди та дипломи з оргскла прикрасять поличку в вашому кабінеті або кімнаті в будинку, цим способом можна виготовити різноманітні декоративні підставки для зони рецепції в холі або стійки адміністратора.

Якщо у вас немає готового макета – наш відділ дизайну виготовить для вас його індивідуально відповідно до всіх технічних вимог та ваших побажань. Для замовлення нагород з пластику залиште заявку на сайті та подзвоніть нашому менеджеру за телефоном.