Дипломи, грамоти з металу на дереві - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Сувенирная продукция » Грамоты дипломы награды » Дипломи, грамоти з металу на дереві

Дипломи, грамоти з металу на дереві

А5 формат 550 грн/шт

А4 формат 650 грн/шт

Гарно привітати важливу людину можна за допомогою нагороди з металу на дереві, так званого гравертону.

Такий вид дипломів і грамот використовується для почесного нагородження або як подарунок важливій людині. Дипломи й грамоти з металу на дереві бувають двох видів – срібні та золоті. Основа, як правило, використовується стандартна з темно-червоного дерева.

Для виробництва таких дипломів використовується дерев’яна основа. Сама інформація наноситься на спеціальну металічну пластину кольору срібла або золота. Друк виконується методом перенесення зображення, яке попередньо надруковане на спеціальному папері. Такий метод друку називають сублімація. Надруковане на сублімаційному папері зображення переноситься на лист металу під температурою.

Зображення на металі довговічні, не здираються і не вигорають, тому такий сувенір ще довго буде приносити радість його власнику.

Вартість одного гравертона вказана на сайті, якщо у вас велике тиражне замовлення можлива знижка – вартість уточніть у менеджера. Для розрахунку ціни залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового макета – наші дизайнери виготовлять для вас індивідуальний дизайн.