Гравертон виготовлення дипломів і грамот - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Сувенирная продукция » Грамоты дипломы награды » Гравертон виготовлення дипломів і грамот

Гравертон виготовлення дипломів і грамот

А5 формат 550 грн/шт

А4 формат 650 грн/шт

Гравертон – це вид нагороди, що складається з дерев’яної основи та металічної плашки з друком. Це коштовний та показовий вид нагороди.

Гравертони мають дві складові – дерев’яну основу, що виглядає як червоне дерево та металічну пластину з друком, на котру наноситься інформація. Пластина може бути двох видів – срібло (метал) або золото. Вибір матеріалу залежить від картинки, яку ви хочете нанеси.

Друк на пластині відбувається методом сублімаційного друку зображення друкують на спеціальному папері в дзеркальному зображенні, після чого лист приклеюють до основи й під температурою близько 200 градусів переносять на пластину. Потім ця пластина приклеюється до дерев’яної основи.

Гравертон має два кріплення для цвяха – його можна повісити вертикально або горизонтально. Його також можна поставити на поличку в кабінеті. Такий вид нагород або подяк цінному співробітнику чи партнеру точно не залишить його байдужим.

Диплом гравертон базово має два розміри – А4 та А5.

Замовити грамоту гравертон можна на нашому сайті або за телефоном. Якщо у вас немає готового макета виробу, наші дизайнери виготовлять для вас індивідуальний ескіз відповідно до всіх технічних вимог та ваших побажань.

Даний запис також доступний на %s