Дипломи, грамоти з паперу А4 - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Дипломи, грамоти з паперу А4

10 грн/шт

Наявність дипломів та грамот – неодмінна умова будь-якого заходу з нагородженням, також різноманітні сертифікати замовляють приватні школи та курси, адже так приємно отримати паперове підтвердження отриманим знанням, яке можна повісити на стіну або поставити в рамку.

Ми друкуємо дипломи різних форматів – від стандартних паперових дипломів до незвичайних гравертонів на дерев’яній основі.

Дипломи та грамоти з паперу є найпоширенішим видом такого роду нагород. У нас ви можете замовити друк дипломів та грамот з паперу як стандартного формату А4, так і А5, грамот зі скругленими кутками. Також дизайнери можуть запропонувати вам створення власного макета враховуючи ваші найменші побажання.

Основою для друку може бути як щільний матовий папір, так і дизайнерський картон. Він має різну текстуру, а також покриття.

Ми друкуємо дипломи та грамоти з паперу тиражем від 1 шт. Замовлення на маленькі тиражі коштують дорожче, якщо у вас велике замовлення – ми виготовимо їх методом офсетного збірного друку, так ваше замовлення вийде дешевше за одиницю товару.

Для розрахунку вартості залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном. Якщо у вас немає готового макета – ми виготовимо для вас індивідуальний дизайн.