Актуальні ціни уточнюйте у менджера

Медалі

25 грн/шт

[:ua]Медалі та інші нагороди вже давно стали обов’язковим атрибутом спортивних змагань, олімпіад та інших заходів. Майже кожен з нас має у своєму арсеналі таку нагороду як символ перемоги.

Стандартом медалей є круглі металічні вилиті формочки золотого, срібного або бронзового відтінку, вони давно стали показником вигляду медалей. Але ми любимо дивувати наших клієнтів тому пропонуємо широкий вибір різних форм та розмірів.

Серед нашого асортименту медалі з металу, акрилу і навіть дерева. Погодьтесь, адже так приємно отримати в подарунок не звичайну круглу формочку, а дійсно оригінальний сувенір.

Медалі з акрилу та дерева виготовляються методом лазерної різки. Така технологія дозволяє дійсно втілити будь-яку фантазію в реальність. Акрил буває прозорий, молочний та кольоровий. Комбінація різних видів цього матеріалу, а також додавання до нього, наприклад, УФ-друку дозволяє створити справжній витвір мистецтва.

Кожен матеріал та вид нанесення має різну цінову політику, тому для уточнення вартості вашого замовлення зверніться до наших менеджерів, вони підкажуть який вид та форму медалі обрати, з яким матеріалом і як нанести на нього гравіювання або друк. Також ми виготовимо для вас індивідуальний ескіз відповідно до всіх технічних вимог виробництва і ваших побажань щодо зовнішнього вигляду виробу.

Для замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном.

[:][:]