Пакети з логотипом - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Пакети з логотипом

Паперовий пакет крейдований88,50 грн/шт
Паперовий пакет під пляшку95 грн/шт
Паперовий пакет крафтовий23 грн/шт
Поліетиленовий пакет Банан білий17,25 грн/шт
Поліетиленовий пакет Банан кольоровий19,50 грн/шт
Поліетиленовий пакет Майка12,50 грн/шт
Паперовий пакет матовий95,40 грн/шт

Виготовлення пакетів з логотипом в Полтаві

Базовий продукт, без якого не обходиться ні один захід. Поліетиленові пакети часто використовують для доставки товарів, а паперові — для пакування продукції.

Вартість виготовлення таких виробів невисока, і максимально себе виправдовує, перетворюючись в руках клієнта з побутового предмета в дійсно рекламний інструмент.

Паперовий пакет крейдований

Крейдований папір використовується для виробництва глянцевих пакетів. Виріб володіє яскравим глянцем та приємною текстурою, вигідно виглядає як в якості подарунку, так і для здійснення покупок.

Паперову упаковку з крейдованого паперу з офсетним друком можна виготовити з логотипом бренду або повноцінним малюнком.

Невелика кількість деталей в дизайні вважається перевагою, бо інформацію куди легше сприймати на спокійному, витриманому фоні.

Паперовий пакет матовий

Виготовлення матової упаковки відбувається за спеціальною технологією: на папір наноситься додатковий шар, який і надає виробу матовості. Вартість виготовлення трішки вища, однак і виглядає вона відповідно. Завдяки спеціальному покриттю, текст на виробі виходить чіткий і розбірливий.

Матові пакети ефективно впораються з задачею святкової упаковки та надійного транспортування покупок, а також VIP-подарунків для клієнтів і бізнес-партнерів.

Паперовий пакет під пляшку

Без подарунків не обходиться ні одна передсвяткова метушня. Упаковка під пляшку — оригінальний і ефектний спосіб вручити презент, тому її оформлюють згідно з заходом, створюючи потрібну атмосферу за допомогою яскравого дизайну.

Виготовляють її з глянцевим або матовим покриттям в залежності від побажань клієнта. На лицьову частину часто наносять логотип та ім’я бренду.

Паперовий пакет крафтовий

Крафт — це цупкий папір, вироби з якого здатні витримати велику вагу, і стійкі до зовнішніх впливів, а також, що важливо, повністю екологічні. (екологічно чисті)

Упаковка з крафтового паперу традиційно виготовляється з бурого або коричневого паперу, а для подарункових виробів часто використовують кольоровий крафт.

Поліетиленовий пакет банан білий

Це упаковка зі спеціальної плівки, прямокутної форми з прорізаними ручками у вигляді фрукта. Цей вид є найбільш поширеним, бо недорогий у виробництві та довго зберігає пристойний вигляд.

Нанесення на поліетиленові пакети відбувається за допомогою спеціальних фарб, які складаються з активованого поліетилену. В результаті отримуємо насичену яскраву картинку, стійку до більшості негативних зовнішніх впливів.

Поліетиленовий пакет банан кольоровий

Цей товар трішки дорожчий за білий, але перевага кольорової упаковки в більшості це помітність. Корпоративний колір виробу, на який нанесено логотип, буде виглядати дорого та показно. Ідеально підійде для стильних покупок.

Поліетиленовий пакет майка

Мабуть, один з найпоширеніших видів упаковок. Всенародна любов прийшла до нього небезпідставно — він витримує вагу до 15 кілограмів, має великий об’єм і зовсім недорогий у виробництві.