Поліетиленовий пакет Банан білий - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Сувенирная продукция » Пакеты с логотипом » Поліетиленовий пакет Банан білий

Поліетиленовий пакет Банан білий

17,25 грн/шт

Поліетиленовий пакет типу “банан” – популярний вид пакування для різноманітних магазинів та супермаркетів. Як інакше поширювати ваш бренд, якщо ви займаєтесь продажем того чи іншого товару? Звісно за допомогою брендованого пакування.

Ми пропонуємо виготовлення брендованих пакетів банан різноманітних розмірів та щільності. Білі – найпопулярніший вид, адже вони ідеально підходять до будь-якого стилю фірми й на нього можна нанести кольорове зображення.

Процес виробництва складається з етапу друку та порізки в готовий виріб. Методом друку для виготовлення поліетиленових пакетів банан є шовкотрафаретний друк. В такому випадку на пакеті можна надрукувати не більше 3-х кольорів. Чим більша кількість кольорів – тим більше вартість та час виробництва через нюанси технології виготовлення. Кожний колір логотипа або напису наноситься окремо, після чого йому треба засохнути. Як тільки засихає перший колір – наноситься наступний.

Для замовлення залиште заявку на сайті або подзвоніть менеджеру за телефоном, ми дамо вам повну консультацію, допоможемо обрати розмір, форму, кількість кольорів нанесення. Дизайнери зроблять вам пакет відповідно до всіх технічних вимог або ж ви можете надати власний.