Поліетиленовий пакет Банан кольоровий - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера
Головна » Сувенирная продукция » Пакеты с логотипом » Поліетиленовий пакет Банан кольоровий

Поліетиленовий пакет Банан кольоровий

19,50 грн/шт

Кольорові поліетиленові пакети банан широко використовуються магазинами роздрібної торгівлі, торговими центрами та гіпермаркетами.

Кольорові поліетиленові пакети – чудове рішення, якщо ви хочете якісне, гарне та яскраве пакування. Ми пропонуємо декілька видів кольорів та розмірів пакетів.

Брендовані пакети – це реклама, що працює постійно. Наявність у клієнта вашого пакету з логотипом дозволить підвищити впізнаваність бренду та інформувати людей, котрі так чи інакше стикаються з вашою продукцією. На пакетах ви можете розмістити логотип компанії, а також контактні дані.

При замовленні кольорових поліетиленових пакетів потрібно обов’язково звернути увагу на поєднання кольорів – якщо ваш логотип світлий, значить ви можете обрати темніші кольори пакетів, якщо ваш логотип темний, то вам краще зупинити свій вибір на більш яскравих кольорових моделях. Наші менеджери з радістю допоможуть підібрати вам потрібну кольорову гаму і разом з дизайнером виготовлять для вас індивідуальний макет враховуючи всі ваші побажання.

[:]