Еко-сумки - Реклама Маркет
Актуальні ціни уточнюйте у менеджера

Еко-сумки

Зображення - Еко-сумка з спандбонду - РА Реклама Маркет
Еко-сумка з спандбонду45 грн/шт
Еко-сумка з саржі63 грн/шт
Еко-сумка з бавовни46 грн/шт
Еко-сумка з бязі47 грн/шт

Портфоліо:

Виготовлення еко-сумок в Полтаві

Пошиття сумок з еко-матеріалів набирає все більшу популярність у зв’язку з підвищеною усвідомленістю серед споживачів зберегти природу та екологію.

Еко-сумка чудове рішення для тих, хто любить іти в ногу з часом і готовий відмовитися від використання поліетиленових пакетів.

Нанесення зображення на еко-сумки можливе кількома способами:

Термоперенос — нанесення зображення зі спеціальної плівки на товар за допомогою високого тиску пресом, що піддає виріб короткочасному впливу температури від 120ºС до 190ºС, попередньо зробивши плотерну порізку плівки. Можливе виготовлення від одного екземпляру.

Вишивка логотипу на еко-сумці є більш довговічним способом, ніж інші. Виглядає таке нанесення на сумці дорожче і надає пристойний вигляд. При вишивці логотипу на сумці використовуються шовкові нитки будь-яких кольорів. Це спосіб нанесення дорожчий попереднього.

Наступний метод нанесення зображення на сумки — це шовкотрафарет. Така технологія друку логотипів на еко-сумки підходить для великих тиражів, і чим більший тираж, тим менша вартість одного екземпляру. Таке нанесення витримує близько п’ятдесяти етапів прання.

Еко-сумка з бавовни

Бавовна — це волокна рослинного походження, які трішки скручені між собою, що і надає матеріалу властиву йому щільність. Тканинна еко-сумка з бавовни має ряд переваг: порівняна дешевизна, міцність, термостійкість і, без сумнівів, приємна текстура.

Еко-сумка з бязі

Бязь — щільна бавовняна тканина, за структурою нагадує бавовну. Такі вироби стійкі до зносу, добре перуться і прасуються, не накопичують статистичну електрику. Саме завдяки цим характеристикам шопер з бязі так сподобався багатьом.

Еко-сумка зі спанбонду

Спанбонд — матеріал, виготовлений з тонкого полімерного волокна. Пошив еко-виробів зі спанбонду — достатньо нова технологія. Однак матеріал вже знайшов свою нішу, як в рекламній справі, так і в інших сферах життя людини. Такий матеріал не мнеться, легкий і надзвичайно міцний.

Еко-сумка з саржі

Виготовлення шоперів з саржі відбувається за допомогою особливої тканини з діагонально переплетених ниток. Саржа відрізняється своєю практичністю під час носіння, тому, що вироби з цього матеріалу не зминаються і не линяють, швидко сохнуть і піддаються прасуванню.

При замовленні нанесення зображення на еко-сумки, проконсультуйтесь з нашими менеджерами, вони підберуть ідеальний варіант ціни і якості для ваших потреб.